Tajemniczy portal pojawił się na niebie w Rosji

Kategorie: 

Źródło:http://siberiantimes.com

W sieci pojawiło się nagranie tajemniczego niezidentyfikowanego obiektu latającego. Świetliste UFO zostało uchwycone na nocnym niebie. Film zainteresował Media w Jakucji, jednym z największych regionów w Rosji.

Na nagraniu można zobaczyć świetlisty obiekt, który unosi się ponad domami. Wyraźnie widać migoczące światła oraz pozostawiony przez niego ślad na niebie. Po chwili na nagraniu pokazuje się pewnego rodzaju portal w kształcie rombu, który pochłania niezidentyfikowany obiekt.

Nie ma żadnych informacji o dokładnym czasie, ani lokalizacji, w której nagrano film. Policja nie odebrała żadnych telefonów w związku z obserwacją obiektu, nie są również znane żadne inne wypowiedzi świadków.

Bizarre diamond-shaped 'UFO' in Yakutia

Nagranie jest bardzo tajemnicze, jednak brak świadków i dodatkowych informacji na ten temat podważa jego autentyczność. Film jest najprawdopodobniej spreparowanym nagraniem z nałożonymi efektami specjalnymi.

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Zwykła animacja - sama dla

Zwykła animacja - sama dla zabawy podrabiałam ufo. Do dzisiaj w necie krążą moje 2 filmy. Jeśli ktoś chciałby pobawić się w takie podróbki nich pamięta o podstawowej zasadzie - aby taki film był przekonujący nie może wyglądać zbyt dobrze, obiekt nie może cechować się zbyt dużą ilości detali i nie może być zbyt udziwaczniony tak jak widzimy powyżej. Im prościej tym lepiej.

Portret użytkownika Zuta

Jeśli to nagranie jest

Jeśli to nagranie jest prawdziwe, to optuję za obiektem ukrytym za kamuflażem. Po prostu przez chwilę widać tylko właz wlotowy tego obiektu (żaden portal). A kiedy to "świecące" jest zaparkowane w środku, właz się zamyka i UFO-baza jest znów niewidoczna.

Portret użytkownika Kmieciu

Oj tam, Putin po nowe

Oj tam, Putin po nowe wynalazki do Ariów skoczył, żeby mieć dalej czym szachować Amierikancow, którzy tak "walczą" z ISIS, że non stop tylko bombardują pozycje Assada, szkoły i szpitale - jak zwykle zresztą, w Jugosławii było dokładnie to samo...! Beat it, przeciwnicy Wielkiej Lechii Blum 3 !
 

 

Skomentuj