Astrolodzy przewidują w sierpniu zabójstwo Donalda Trumpa

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Czołowi amerykańscy astrologowie przepowiadają prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi los Johna Kennedy’ego, informuje Newsweek. Wade Caves i Marjorie Orr sugerują, że istnieje związek między tragicznymi wydarzeniami historycznymi w Stanach Zjednoczonych i dużymi zaćmieniami słońca, które występują seryjnie w sierpniu.

 

 

Eksperci tłumaczą, że Trump urodził się przy zaćmieniu księżyca, a to daje do myślenia - jego los zależy od ruchu planet. 21 sierpnia tego roku spodziewane jest zaćmienie słońca, które będzie widoczne w Ameryce (pierwsze takie od 1776 roku). Marjorie Orr twierdzi, że takie zdarzenia w sierpniu zawsze kończą fatalnymi konsekwencjami dla kraju, np. 1909 roku próbowano zabić Williama Tafta, w 1927 miały miejsce zamieszki w Chicago, w 1945 po śmierci Franklina Roosevelta dokonano bombowego ataku atomowego na Hiroszimę i Nagasaki, w 1981 próbowano zabić Ronalda Reagana, a w 1991 mieliśmy do czynienia z impeachmentem Billa Clintona.

 

Astrologowie wierzą, że podobny los po zaćmieniu w sierpniu 2017 roku grozi prezydentowi Trumpowi, który może ucierpieć z powodu napadu fizycznego lub wypadku. Może wydarzyć się też coś niepokojącego w skali globalnej. W dniu 21 sierpnia br. okaże się, czy prognozy astrologów mają jakieś uzasadnienie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika BRh-

Pierwsze takie zaćmienie od

Pierwsze takie zaćmienie od 1776 roku, tego samego roku, który uważa się za rok założenia zakonu Illuminatów...Na pewno NIC się nie wydarzy. Kolejny poniedziałek na drodze ku przyszłości bez emerytury Smile

Portret użytkownika Suspect.

Od kiedy Wade Caves jest

Od kiedy Wade Caves jest czołowym astrologiem? Tak samo Brytyjska(Szkocka) astrolog od kiedy jest Amerykańskim astrologiem? I to czołowym.  Słowa w tekście ''a to daje do myślenia''...POWALAJĄ! Może coś więcej napiszesz o ''takie zdarzenia w sierpniu  zawsze kończą fatalnymi konsekwencjami dla kraju''. Ile było zaćmień i jakie to fatalne zdarzenia rozegrały się?  Wszystkie Twoje tallinn przytoczone daty i zdarzenia odbyły się po 1776 roku. A jak sama piszesz podczas zaćmienia coś tam się może dziać. Więc kiedy i co miało się dziać skoro to jest pierwsze widoczne zaćmienie od 1776 roku. Czyli Twoje cytowane zdarzenia nie maja nic wspólnego z zaćmieniem w USA. Powiedz co miałaś na myśli wstawiając w ciąg  wydarzeń słowa''w 1945 po śmierci Franklina Roosevelta dokonano bombowego ataku atomowego na Hiroszimę i Nagasaki''.  No za nic nie mogę rozszyfrować o co chodzi z tym. Która część tego zdania łączy się z pozostałymi zdarzeniami? W ''1945''-- czy --''po śmierci''...? Czy wszyscy wymienieni przez Ciebie prezydenci urodzili się podczas zaćmienia?  No bo wtedy by dawało do myślenia coś kolwiek pod warunkiem, że wystąpiło w tym czasie zaćmienie w USA, ale przecież wiemy , że nie było widocznego zaćmienia w tym czasie,( ostatnie widoczne było w 1776r). No i bardzo ciekawa sprawa - kiedy urodziły się zmieszki w Chicago? Tafta i Regana nie udało się zabić, zamieszki ucichły, Clintona nie wykopali z Białego Domu. A  atak na Hirszimę podobno zakończył II ojną Światową. Więc co takiego fatalnego wydarzyło się podczas niewystępującego zaćmienia słońca od 1776 roku w USA?  

Skomentuj