W ubiegłym tygodniu w Wielkiej Brytanii pojawiły się 3 nowe kręgi w zbożu

Kategorie: 

Źródło: Crop Circle Connector

Ubiegły tydzień okazał się całkiem bogaty w kręgi w zbożu, przynajmniej dla ich poszukiwaczy pracujących w Wielkiej Brytanii. Tego typu formacje zostały odnalezione kolejno 4, 5 i 7 sierpnia z czego każdy krąg prezentował duży stopień skomplikowania.

Zgłoszenie z 4 sierpnia miało miejsce w słynnym hrabstwie Wiltshire nieopodal miasta Hannington. Krąg to zorganizowana struktura składająca się z niemalże idealnie ułożonych względem siebie trójkątów oraz 4 półkol ułożonych prostopadle do siebie. Ułożenie zboża, nie sprawia wrażenia ugniecionego deską przywiązaną do sznurka co bywa częstym wyjaśnieniem dla takich zjawisk. Właściciel pola udostępnił je do zwiedzania turystom, za symboliczną kwotę 2 funtów.

Kolejna geometryczna formacja wpisana w okrąg, została zgłoszona 5 sierpnia tym razem w hrabstwie Oxfordshire w pobliżu Little Compton. Ponownie, dominującym motywem jest trójkąt a raczej zbudowane na bazie różnych trójkątów pentagramy. Ugniecione tutaj zboże, w dużo większym stopniu przypomina dzieła wykonywane deską jednakże są to śladowe niedoskonałości, które równie dobrze mogą być rezultatem ludzkiej eksploatacji pola podczas fotografowania.

Ostatnim kręgiem będzie ten z hrabstwa Warwickshire odnaleziony na polu nieopodal Wooton Wawen 7 sierpnia. W porównaniu z poprzednimi dwoma ten krąg nie wydaje się imponujący pod względem symetrii, chociaż wnioskując po zdjęciach, nadal nie widać tutaj wyraźnych śladów ludzkiej działalności. Twórcy fotografii kręgu z portalu Crop Circle Connector, sugerowali że jego kształt może stanowić nawiązanie do nadchodzącego pełnego zaćmienia Słońca, które ma mieć miejsce 21 sierpnia br.

Kwestia tego czy wspomniane kręgi były rezultatem żartu znudzonych studentów czy może czegoś niewyjaśnionego, pozostaje bez odpowiedzi. Dwa z trzech wspomnianych pól zostały już skoszone, natomiast ostatnie trzecie najprawdopodobniej będzie czekał ten sam los. Tym samym wyjaśnienie kim byli sprawcy tych osobliwych formacji, tak jak wiele razy wcześniej pozostaje bez odpowiedzi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Bóg YHWH stworzył człowieka i

Bóg YHWH stworzył człowieka i całą przyrodę, dobrze ale jest jeden problem dlaczego nie zabezpieczył człowieka przed wejściem podprogowym w mózg,są tacy z wyższej cywilizacji co wchodzą jak do siebie do domu,człowieka myśli w tym momencie już się wtedy nie liczą,potrafią doprowadzić do tego że zabijesz własną matkę czy ojca,a nawet popełnisz samobójstwo, chodzi mi o takich jak dzinny,asury,archoni,właśnie wysyłam  list polecony priorytetowy do Boga czy może by coś z tym zrobił,a może nie widzi co tu się dzieje na ziemi,większość słyszała o Bogu stwórcy tego wszystkiego, no chyba że stworzył nas tylko do tego żeby utrzymać innych ważniejszych by mogli żyć,a produkt inkubator od duszy to się nie liczy,wychować duszę i do grobu,a jeszcze za życia dostać w kość

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj