Kolejny krąg w zbożu na polu w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło:

Minęło aż 10 dni od ostatniego zdarzenia tego typu, ale wreszcie kolejny interesujący krąg w zbożu pojawił się na jednym z brytyjskich pól. Tym razem miejscem akcji zostało angielskie hrabstwo Essex.

Zdarzenie miało miejsce 17 sierpnia br, ale zostało zgłoszone dopiero niedawno. Mimo iż właściciel pola zbiera się do zebrania plonów, dzięki szybkiej reakcji poszukiwaczy kręgów z grupy Crop Circle Connector udało się odpowiednio udokumentować to znalezisko.

Szczególnie istotny jest fakt, że badacze z Crop Circle Connector udostępnili nie tylko same zdjęcia, ale również filmy a nawet zdjęcie zrobione w 360 stopniach co umożliwia nam lepszą obserwacje całego kręgu. Okazuje się, że w tym wypadku jest to bardzo przydatne ponieważ wiele wskazuje na to że mimo iż wygląda imponująco, krąg został stworzony sztucznie.

Wyraźnie widać to na przykładzie nieregularności z jaką pokładano kolejne warstwy zboża. Jedna warstwa zdaje się leżeć na drugiej i mimo iż nie dowodzi to ostatecznie że krąg nie jest pochodzenia pozaziemskiego, mocno chyliłbym się ku sugestii, że tym razem jego twórcą był jakiś żartowniś, który miał zbyt dużo czasu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pilipek

" jest to bardzo przydatne

" jest to bardzo przydatne ponieważ wiele wskazuje na to że mimo iż wygląda imponująco, krąg został stworzony sztucznie." 

Wyraźnie widać to na przykładzie nieregularności z jaką pokładano kolejne warstwy zboża.

no, w koncu przyznajecie mi racje ze to sznurki deseczki i inne bajery?;) przecież nawet gołym okiem widac ze sie nie przylozyli i krzywizny powychodziły 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj