Właśnie odkryto nowe kręgi w zbożu w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

Na polu w brytyjskim hrabstwie Wiltshire ponownie pojawiły się tajemnicze kręgi w zbożu. Tym razem rysunek przedstawia obraz klasycznej hinduskiej swastyki. Starożytnego symbolu buddyzmu i jainizmu datowanego na II wiek p.n.e.

 

Mimo iż symbol swastyki jest przez wielu kojarzony z jednym z najbardziej krwawych okresów współczesnej historii, ta konkretna wariacja tego znaku symbolizuje szczęście i ogólny dobrobyt. Zresztą, pisma sanskryckie które jako pierwsze wprowadziły ten symbol do ogólnego użytku opisują go jako obiekt bezpośrednio połączony z pomyślnością.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy z 26-27 sierpnia nieopodal miejscowości Beckhampton. Jak to zwykle bywa, nie ma żadnych świadków budowy tego kręgu, lecz na przypisywanie jego autorstwa kosmitom jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Nawet na podstawie jednego zdjęcia można określić, że dziwne linie na obrzeżach swastyki wyglądają co najmniej podejrzanie. Zupełnie jakby ktoś przed stworzeniem kręgu wyszykował sobie do niego szkic.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika Teresa z Torunia_2

Nikt nie kontaktował się z

Nikt nie kontaktował się z kosmitami bo kosmici w naszym rozumieniu (filmy, książki) nie istnieją. Wszystko zaczęło się gdy ideologia teozofów (jeszcze wtedy tak nie nazywali się) przeniknęła do towarzystwa Thule. To teozofowie otrzymali w tzw. channelingach podstawy ideologii nazistów (np. rasa aryjska, ewolucja ras czy walka ras) oraz podstawy NWO i to wszystko zaadaptowało towarzystwo Thule. Potem media Thule kontaktowały się z innymi światami i po części również stamtąd otrzmymywali technologie do przyszej wojny (sami nigdy tego nie ukrywali)...

Portret użytkownika Homo sapiens

Większość obejrzala film pt

Większość obejrzala film pt

Technologia starożytnego Babilonu ponownie - McGuire, Marzulli

https://www.youtube.com/watch?v=pm0tAI0NSZY

to tam jest mowa, że Niemieccy hitlerowcy kontaktowali się z kosmitami w celu uzyskania technologii budowy rakiet. Możliwe że część istot ufo popiera utworzenie na Ziemi dyktatury NWO, dlatego podejrzenia że swastyka pochodzi od jakiejś grupy ufonautów jest prawdopodobne. Są doniesienia że ufonauci mieli symbol węża na swoich uniformach ! więcej o tym tu:

http://popotopie.blogspot.com/2016/08/w-pierwszej-kolejnosci-ze-wzgledu-na.html

Zresztą kosmici chcą utworzenia jednego światowego rządu ! To wszytko znajdziecie w tym ciekawym filmie ! Oczywiście sam symbol nie ma związku z hitleryzmem, to duchowe bractwa niemieckich hitlerowców przejęły ten znak dla swoich celów.

Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia

https://www.youtube.com/watch?v=hqMuo0ns2jg

W powyższym filmie są wypowiedzi znanych patriotów w temacie elity chcącej zniewolenia narodów, dlatego tak ważne jest by w walce duchowej stosować obronę przed złymi istotami ufonautycznymi, realizującymi globalny plan NWO, o tym wspominał ufolog Joe Jordan, obrona polega na wzywaniu Jezusa, lub modlitwie do Chrystusa gdy następuje atak duchów UFO !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj