Przepowiednie Ojca Klimuszko wypełniają się na naszych oczach - Może nas czekać wojna jądrowa i zagłada Europy w wielkim tsunami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko to znany polski Franciszkanin i mistyk, któy wsławił się niezwykle precyzyjnymi przepowiedniami co do przyszłości Polski i Świata. Ojciec Klimuszko urodził się w 1905 roku w województwie podlaskim, we wsi Nierośno. Od czasu drugiej wojny światowej miewał wizje dotyczące przyszłych zdarzeń, w tym w szczególności losów naszego kraju i kontynentu. Jego przepowiednia o islamskiej inwazji na Europę zaczęła się wypełniać już w 2015 roku. Co jeszcze może nas czekać?

Ojciec Klimuszko nie lubił rozmawiać o przyszłości, ponieważ go przerażała, ale gdy go do tego skłoniono jego wizje nie pozostawiają złudzeń.

"Wszystko wskazuje na to, żeśmy już wkroczyli w pierwszą fazę początku końca naszej cywilizacji" – twierdził zakonnik

Człowiek, który przeżył II wojnę światową i widział rozmaite okropności, mógł łatwo uwierzyć. Że to co widzi to początek apokalipsy. Ale on patrzył też w przeszłość i był pewien, że koniec nadchodzi. Jako punkt zwrotny podawał to co opisywał tak jakby miał na myśli trwającą obecnie w Europie islamską inwazję.

"Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy."

To chyba najsłynniejszy cytat Klimuszki, który rzeczywiście precyzyjnie opisuje to co dzieje się obecnie na Morzu Śródziemnym. Ciągły strumień młodych mężczyzn w wieku poborowym był rozpoczynany właśnie w „małych, okrągłych stateczkach”, czyli w pontonach. Potem statki lewicowych organizacji sponsorowanych często przez pana Sorosa, odbierały kolejne oddziały islamistów niemal z libijskich plaż. 

Dopiero ostatnio zapanowano nad tym procederem ograniczając ten napływ, ale zanim to uczyniono do Włoch napłynęły setki tysięcy Arabów i murzynów. Problemy w związku z ich obecnością widać na każdym kroku, świadczy o tym chociażby ostatni brutalny gwałt na 26 letniej Polce dokonany na plaży we włoskim Rimini. Okazuje się jednak, że ojciec Klimuszko widział koniec Włoch raczej jako skutek jakiegoś kataklizmu, a nie islamizacji.

"Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne"

Być może ma to jakiś związek z wojną jądrową. Tak przynajmniej sugeruje jedna z wizji jasnowidza na temat wybuchu III wojny światowej, która będzie jego zdaniem wojną z wykorzystaniem broni jądrowej.

„Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki... Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą.(...)Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. Tu, gdzie jesteśmy dziś, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk". 

Zdaniem polskiego franciszkanina wielkie fale wnikną daleko w głąb lądu. Przypomina to trochę opisy rzekomych skutków nagłego przebiegunowania. Ściana wody zatopi nie tylko Włochy, ale też dużą szęść Europy i Afryki Północnej z Saharą włącznie. 

Co ciekawe Klimuszko w swych wizjach zobaczył, że Polska jakoś to wszystko przetrwa. Przywidział również ocieplenie, czyli jakąś nagłą zmianę klimatu w naszym kraju na tropikalny.

„Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. (…) [W Polsce]Będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe"

Takie ocieplenie klimatu tylko niektórych może przerażać. Z pewnością wielu osobom bardzo by się to podobało, gdyby cały rok było ciepło. Ojciec Klimuszko wspominał często, żeby nie wyjeżdżać z Polski, ponieważ według niego nasz kraj przetrwa i będzie prosperował, w przeciwieństwie do innych.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ECIK

Czasami odnoszę wrażenie, że

Czasami odnoszę wrażenie, że ludzka cywilizacja jakimś sposobem cofnęła sie w przyszłosci w przeszlość całą planetą i wszystkim tym co się zdarzyło i dopiero ma zdarzyć, że żyjemy w czasach które już były i dopiero będą. Może to tylko moje złudzenie ale łatwo w ten sposób wytłumaczyć wszystkie przepowiednie które się sprawdzają, bo nie są wtedy przepowiedniami ale spisaną historią ludzkosci która się wydarzy i która już się wydazyła. Ot taki precedens. Jest to zarazem straszne i dajace nadzieję, że może nie popełnimy jednak błędów tych którzy je dopiero popełnia i już popełnili. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Homo sapiens

To też się zgadza ze słynnym

To też się zgadza ze słynnym przekazem Jezusa, że może Polskę ustanowić potęgą, jednak musieli byśmy się Go słuchac. "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje." (Dzienniczek. 1732)

Chwilowo wszystko może się potoczyć tak jak napisał admin z powodu Kim Dzong Una i jego narkotycznej nieobliczalności. To właśnie uzaleznienie od narkotyków jest powodem łatwego sterowania danym człowiekiem. łatwy narkotyczny dostęp może być też powodem sterowania na odległość umysłem Kim Dzong Una, który prowokuje NWO do ataku i spełnienia realizacji ich marzenia zmiany świata w roku 2017.

Michalkiewicz, Brzeski i Karoń o potajemnie budowanej IV Rzeszy Niemieckiej NWO !

https://www.youtube.com/watch?v=c54xQpBlKwM&t=60s

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Przestań pieprzyć farmazony

Przestań pieprzyć farmazony homosiu, bo Jezus miał w dupie co będzie z Polską..., której za jego czasów nie było...

 Klimuszko i Filipek z Kłodzka to istotnie prawdziwi wieszcze przyszłości..

 A skąd powielasz brednie, że Kim jest narkomanem?

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Wandalowie i Lechici zostali

Wandalowie i Lechici zostali zniewolenie szatańskim chrześcijaństwem, rozbici i eksterminowani chrzescijańskim mieczem i ogniem. Więc jak Jezus miał nam składac takie pierdolone obietnice? Stuknij się w czółko mocherowy bereciku... Jezus nas zniszczył razem ze swoją matką nierządnicą, co widać od czasów zdrajcy Mieszka do dzisiaj...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Aja

Angelus synku

Angelus synku

polski moze i nie było kiedy był Jezus, ale przekaz o wywyszeniu polski pochodzi od siostry Faustyny i innych źródeł 

Strony

Skomentuj