W Argentynie sfotografowano obcego

Kategorie: 

Źródło: lagrandepoca.com

Argentyńscy media donoszą o dziwnym zdarzeniu, które miało miejsce 13 września 2017 r. Zdjęcie nieznanego humanoida wykonała podobno policja z miasta portowego Corrientes sfotografowała istotę, które została szybko nazwana "obcym".

 

Dziwna istoty została zaobserwowana w Mitra Park w argentyńskim mieście Corrientes. Policja przybyła na miejsce po otrzymaniu wiadomości od grupy młodych ludzi, którzy powiedzieli, że widzą w parku dziwne stworzenie. 

 

Gdy przybyli policjanci zobaczyli w świetle reflektorów policyjnego samochodu, coś co nazwali  "dziwnym człowiekiem", który szedł w kierunku drzew i poruszał się bardzo dziwnie. Policjanci próbowali zbliżyć się do stworzenia, ale uciekło przed nimi, skacząc do wody rzeki Parana i zniknął z ich pola widzenia.

Wiadomo, że policyjny radiowóz był wyposażony w kamerę, ale nie opublikowano tego co nagrała. Za to jeden z funkcjonariuszy wykonał zdjęcia tego rzekomego obcego za pomocą swojego telefonu komórkowego. Rzeczywiście wygląda to jak tak zwany "szarak", który funkcjonuje w popkulturze jako wyobrażenie przedstawiciela obcej cywilizacji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj