Mężczyzna twierdzi, że został przysłany z roku 2048, aby ostrzec ludzkość przed inwazją obcych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Mężczyzna, który twierdzi, że nazywa się Bryant Johnson, został aresztowany przez policjantów w Wyoming, po tym gdy publicznie twierdził, że cofnął się w czasie z roku 2048, aby ostrzec cywilizację o nadchodzącym przybyciu obcych. Był bardzo poruszony misją ratowania ludzkości i prosił o rozmowę z "prezydentem miasta".

 

W poniedziałek wieczorem policja w mieście Casper otrzymały wezwanie dotyczące człowieka, od którego rzekomo czuć było alkohol i twierdzącego, że pochodzi z przyszłości. Przybyli oficerowie zastali sytuację, w której Bryant Johnson ostrzegał mieszkańców, że przedstawiciele obcej cywilizacji przybędą już w przyszłym roku i nie bedzie to nic dobrego. Wprost sugerował, że ludzie powinni jak najszybciej uciekać.

Szef policji powiedział, że Johnson miał zaczerwienione oczy, mówił nieskładnie, a po sprawdzeniu alkomatem okazało się, że ma we krwi 0,13 promila alkoholu. Zwykle takie odkrycie powoduje, że nie ma sensu słuchać co ma ktoś taki do powiedzenia, ale on podał zaskakujące wytłumaczenie.

Bryant Johnson - zdjęcie policja w Casper

Rzekomy podróżnik w czasu stwierdził, że jedynym sposobem, w jaki można było go odesłać do 2017 roku, było umieszczenie go w kapsule napełnionej alkoholem znajdującej się na urządzeniu zdolnym do manipulowania czasoprzestrzenią. Policjanci nie dali jednak wiary jego opowieści i został aresztowany za zakłócanie spokoju publicznego. Trzeba przyznać, że to mogło spotkać każdego podróżnika w czasie, gdyż w dzisiejszych czasach domyślnie zakłada się, że gdy ktoś mówi coś takiego, ma się do czynienia z osobą obłąkaną.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Wenzu

jesli kopiujesz praktycznie

jesli kopiujesz praktycznie slowo w slowo secureteam10 to tlumacz slowo w slowo prawdziea historia: "Johnson, who asked to speak to the “president of the town,” added that the only way he was able to time travel “was to have the aliens fill his body with alcohol.”

Johnson said he had to “stand on a giant pad” to be transported to the year 2017 (though he claimed that he “was in the wrong year and was supposed to be in 2018, not 2017”)."

juz tlumacze: Jonson, ktory poprosil o spotkanie z "prezydentem miasta" dodal ze jedyna metoda umozliwiajaca mu podroz w czasie "bylo wypelnienie przez obcych jego cialo alkoholem" 
Johnson powiedzial ze musial stanac na "gigantycznej kladce (?pomoscie?)" zeby byc przetransportowany do roku 2017 (lecz twierdzil ze "jest w zlym czasie bo powinien byc w 2018 a nie w 2017 roku"

WIEC KURWA GDZIE TU MOWA O TUBIE WYPELNIONEJ ALKOHOLEM JA PIERDOLE GOSCIU SKACZ WYMYSLAC

 

Portret użytkownika fx

Czego oczekujesz od osoby,

Czego oczekujesz od osoby, ktora nie potrafi napisac jednego zdania poprawnie? W dodatku publikuje takie pierdoly, ze to sie w pale nie miesci. Pomijam juz fakt, ze wiele tematow jest starych, dawno wyjasnionych. On siedzie w tej TUBIE z alko, innego wytlumaczenia istnienia tego serwisu nie widze. Wchodze czasami posmiac sie...

Portret użytkownika WR

Areszt to postęp

Areszt to postęp cywilizacyjny 2000 lat przedtem tego co przybył zbawić ludzkość po urodzeniu chcieli zrobić powitanie  z mieczami a 33 lata póżniej zawiesili go na krzyżu ! Co tam w przyszłości nie znają tej historii czy testują zmiany ?

Portret użytkownika mkowalik

to dziwna wiadomość ale z

to dziwna wiadomość ale z dużym prawdopodobieństwem jest prawdziwa, porozmawiałbym z tym mężczyzną poważnie i spokojnie. To, że był pod wpływem alkoholu świadczy na jego korzyść, tylko trzeba rozumieć jak działa mechanizm, to akurat go nie dyskwalikfikuje, wprost przeciwnie, jesli to samo mówił na trzeżwo przynajmniej bym go wysłuchał. To że jest spodziewana rasa obcych androidów lub opartych na AI to o tym od dawna mówi strona wingmakers.pl, planeta w ostatnich latach zmieniła na skutek rozwoju cywilizacyjnego swoje widmo elelktromagnetyczne, rozwój sieci komórkowych, telewizyjnych internet, przez co jest widziana inaczej z kosmosu, mogą to być też produkty ludzkiej cywilizacji, mówi się o robotach, ta wydawałoby się "głupia wiadomość" wcale nie musi być głupia, alkohol był wykorzystywany w wielu religiach i rytuałach, tak że że był pod wpływem alkoholu nie dyskwalifikuje go, na miejscu władz porozmawiałbym z nim, zresztą ras tu na Ziemi jest wiele od tysięcy lat i kontrolują populację w dużej mierze, zwłaszcza elity rządzące, to akurat dla mnie fakt nie podlegający dyskusji chyba, że z ignorantami, obawiam się jednak, że ta rasa to może być rasa androidów, cyborgów bo to się pokrywa z innymi informacjami, to żeby nie szerzyć paniki to oczywiste, że takie fakty się ośmiesza, a ile polityków mówi i kłamie na trzeźwo i nic. Sprawa zostawiam ludziom zorientowanym, ten tzw podróżnik może mieć rację i trzeba go wysłuchać, pisze to facet, który widział w życiu i miał doczynienia z rzeczami, które jeżeli się nie widziało, to się nie wierzy, a jednak są prawdziwe, zanim zaczniecie się śmiac i hejtować radziłbym zachować trochę pokory. Człowiek ten może być wykorzystany do wrzucenia pewnego tematu, ale informacja może być prawdziwa, jest ona o tyle, niebezpieczna że można ją też wykorzystać do straSZENIA LUDZI w celu odebrania im praw. Jednak coś mi mówi, że facet mógł skorzystać z tej metody z wykorzystaniem alkoholu i to akurat przemawia na jego korzyść, mówiąc oględnie mogli obejść blokady energetyczne w mózgu i organiźmie który działa w kilkunastu procentach i wcale nie żartuję. Brakuje ludzi z rozwiniętą wyobraźnią i świadomości jak też ze świadomościa innych, to akurat jest blokowane, bo z tego czerpie się korzysci materialne przede wszystkim z technologi upraszczając z bardziej rozwiniętej. Jednak ta rasa będzie odpowiedzią karmiczną i kosmiczną na adaptacje tych technologii cyfrowych i wojskowych zgodnie z zasadą, że podobne przyciąga podobne. To kwestia częstotliwości i cywilizacji, zbliżonych na tym samym poziomie lub niewiele się różniących, które są soim odbiciem technologiczny i aksjomatycznym. Pół godziny rozmowy z facetem i wiedziałbym , czy jest z przyszłości czy nie  i nie lekceważyłbym tego. Jeżeli to żart lub wygłup, to może być bardziej prawdziwy niż się większości wydaje. Pozdrawiam MK

Portret użytkownika arF

Idioty by nie wysłali do

Idioty by nie wysłali do przeszłości ... 

Jeśli byłoby to prawdziwe, to policja i zwykil ludzie powinni być ostatnią opcją do których należy się udać.

Wiarygodność gościa obalona.

 

Portret użytkownika szogy

uważam ten portal za jeden z

uważam ten portal za jeden z ciekawszych ale komentarze pojawiające się w dużej liczbie są tak płytkie rzekłbym wręcz głupie (bez urazy) panowie forumowicze błagam jeśli nie macie nic do powiedzenie w temacie to lepiej po prostu zamilczcie bo czytać nie sposób a przecież jest tu tyle ciekawych tematów - pozdrawiam

Portret użytkownika micro

hehe, poziom alko jak po

hehe, poziom alko jak po wypiciu jogurtu albo zjedzeniu jabłka. Jednak art tak skonstruowany, że wynika z niego iż kolo był najebany jak szpadel. Szkoda słów. Nie ma to jak szukanie sensacji kosztem pogrzebania istoty rzeczy.

 

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą - William Cooper

Portret użytkownika Mateo

Dzięki Bajerantowi Johnsonowi

Dzięki Bajerantowi Johnsonowi pojąłem, że ja też kiedyś spotkałem takiego podróżnika w czasie, któren musiał chyba dopiero co wyjść z takiej kapsuły z alkoholem. Mijałem go z zakupami, jakie zrobiłem po pracy, a on grzecznie zapytał, choć mówił z niejakim trudem, widać w wyniku szoku po czasowym skoku: "Kierowniku, ja bardzo przepraszam, ale czy to jest rano, czy wieczór?" Odpowiedziałem, że to zmierzch, a on podziękował i w oparach etanolu poszedł dalej wypełniać swoją misję. Ale wtedy tak tego nie rozumiałem.

Portret użytkownika baca

wehikuł czasu cofnął go w

wehikuł czasu cofnął go w czasie a alkohol w ewolucji...

i biedny Brajant musiał się czymś podładować w tej kapsule bo mu jeszcze zostało nieco koki w nozdrzu... chyba koki bo całkiem możliwe że jak był uchlany to wąchał klej stolarski z ikei...

obcy przecież jest ustalone przylecą dwa tygodnie temu - ustaliła to siostra Scarlet podczas menstruacji i wróżenia z tampona i dodała tajemniczo że jak tu będą to pochwycą chrześcijanki - tak że wszystko się okaże już za dwa tygodne od dwa tygodnie temu...

Portret użytkownika Kmieciu

Amierikan'cy od C2H5OH

Amierikan'cy od C2H5OH odwykli, jak u nich browar 5% to "strong", więc jak - najwyraźniej - pochlał z "kosmitami" z planety MIR to odleciał (w Kosmos) i nie wrócił Blum 3 . Ale i tak jest wiarygodniejszy ze swoim "objawieniem" od wszystkich matek boskich dyskretnych, bo:

a) nie majaczy, że ma jakieś "tajemnice" - a jednocześnie nawija o nich wszyckim naokoło (jak sam pisałeś Wink );

b) objawił się ze swojem orędziem całej grupie ludziów i nawet policji - a oni nie mają wyobraźni, więc ryzyko konfabulacji odpada (sami by tego nie wymyślili Blum 3 ), a nie 2-3 przygłupim pastuszkom, niedorozwiniętym z niedożywienia, braku substancji azotowych w glebie i wielopokoleniowego alkoholizmu rodziców (w przypadku plemion z podgatunku Homo Nieviadomo Beznapleticus to jeszcze chowu wsobnego), którym nikt (normalny) nie uwierzy;

c) domagał się kontaktu z oficjelami, czyli bądź co bądź, autorytetami, bo na prezydentów miast / burmistrzów wybiera się wprawdzie często chamów i złodziei, ale totalnie porąbanych, niewiarygodnych schizofreników nie (tzn. jeszcze, bo pederastów już wybierają Sad ), a nie bredził w/w niedorobionym pastuszkom, żeby "szli głosić Dobrą Nowinę carowi Putinowi, fuhrer Merkel czy Dalajlamie i muftiemu Allahakbarowi von Mekka, ażeby na różańcu się nawrócili, bo Maryjan powodzią, ogniem i sraczką porazi ich niewierniactwo"...

 

 

Portret użytkownika Alien9174

Gdyby to był prawdziwy Obcy

Gdyby to był prawdziwy Obcy to po wylądowaniu padłby martwy z braku przystosowania Obcych  do ziemskiego środowiska. Jeśli to nie jest głupi żart to człowiek ten znalazł się w polu "rażenia" bąbla energetcznego ze Słońca. Nagła zmiana pola elektromagnetycznego powoduje zmiany w mózgu, co z kolei prowadzi do omamow, halucynacji,  a że interesował się UFO i zjawiskami paranormalnymi jak większość ludzi na Ziemi - tv i net robi swoje -  w jego mózgu doszło do projekcji. Tak bardzo chciał spotkać Obcych aż sam stał się Obcym. Marzenia się spełniają, wystarczy mocno w nie wierzyć. 

Portret użytkownika Jonny Bravo

Czy mi się wydaje? Czy Bryant

Czy mi się wydaje? Czy Bryant ma "żabę" w nosie?
A swoją drogą to bardzo ciekawe, że za publiczne mówienie o czymś czego nauka nie jest w stanie wykluczyć, a w zasadzie dopuszcza jest w SStanach podstawą do aresztowania.

Portret użytkownika smakers

Jaki kraj, taki podróżnik....

Jaki kraj, taki podróżnik...... Jan Kowalski, po takiej dawce alkoholu, co najwyżej wspomniałby

coś o drugie nodze a gotowość do podróży w czasie osiągnąłby dopiero po przekroczeniu 4 promila. Aż strach pomyśleć co wiastowałby rzeczony Bryant Johnson, po wysmoczeniu 2 promili.......wojnę intergalaktyczną, czy coś podobnego............

Portret użytkownika lubieruskiepierogi

sie chlopaczynie cos

sie chlopaczynie cos pomerdalo prawda jest taka ze rzeczywiscie takie kapsuly sa wypelnione takimi plynami ktore zawieraja substancje dezynfekujace w tym alko ale to nie dlatego bylo od niego czuc alko i mial te troche promila w wydychanym, prawda jest taka ze chlopak zjadl posilek przed podroza w czasoprzestrzeni a w takich podrozach dochodzi do fermentacji produktow stalych w organizmie ze wzgledu na przekraczanie duzych ilosci czasu i ma co chcial a ostrzegalem go nie jedz dobe przed startem nic ci nie bedzie to nie, a oczy czerwone bo zmeczony podroza to sie nie ma co dziwic wez ty skocz 30 lat w czasie zobaczymy czy cie nie zmeczy, tunele czasoprzestrzenne to nie pkp ze 10 godzin i jestes, podroz mija szybko nawet sie dobrze nie zdarzysz przyjrzec takim zawirowaniom czasowym ale meczy bardziej bo zostaje slad w duszy i ciele

Skomentuj