Mężczyzna twierdzi, że został przysłany z roku 2048, aby ostrzec ludzkość przed inwazją obcych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Mężczyzna, który twierdzi, że nazywa się Bryant Johnson, został aresztowany przez policjantów w Wyoming, po tym gdy publicznie twierdził, że cofnął się w czasie z roku 2048, aby ostrzec cywilizację o nadchodzącym przybyciu obcych. Był bardzo poruszony misją ratowania ludzkości i prosił o rozmowę z "prezydentem miasta".

 

W poniedziałek wieczorem policja w mieście Casper otrzymały wezwanie dotyczące człowieka, od którego rzekomo czuć było alkohol i twierdzącego, że pochodzi z przyszłości. Przybyli oficerowie zastali sytuację, w której Bryant Johnson ostrzegał mieszkańców, że przedstawiciele obcej cywilizacji przybędą już w przyszłym roku i nie bedzie to nic dobrego. Wprost sugerował, że ludzie powinni jak najszybciej uciekać.

Szef policji powiedział, że Johnson miał zaczerwienione oczy, mówił nieskładnie, a po sprawdzeniu alkomatem okazało się, że ma we krwi 0,13 promila alkoholu. Zwykle takie odkrycie powoduje, że nie ma sensu słuchać co ma ktoś taki do powiedzenia, ale on podał zaskakujące wytłumaczenie.

Bryant Johnson - zdjęcie policja w Casper

Rzekomy podróżnik w czasu stwierdził, że jedynym sposobem, w jaki można było go odesłać do 2017 roku, było umieszczenie go w kapsule napełnionej alkoholem znajdującej się na urządzeniu zdolnym do manipulowania czasoprzestrzenią. Policjanci nie dali jednak wiary jego opowieści i został aresztowany za zakłócanie spokoju publicznego. Trzeba przyznać, że to mogło spotkać każdego podróżnika w czasie, gdyż w dzisiejszych czasach domyślnie zakłada się, że gdy ktoś mówi coś takiego, ma się do czynienia z osobą obłąkaną.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Strony

Skomentuj