Niezidentyfikowany obiekt został zaobserwowany w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: Jeremy Le Fevre

Tajemniczy NOL został sfilmowany, kiedy krążył nad Cley Hill w Warminster. Zdarzenie trwało jedynie przez kilka minut jednak szczęśliwie mimo wszystko posiadamy nagranie uwieczniające przynajmniej fragment z dziwnej obserwacji.

Obiekt został nagrany przez niejakiego Jeremy’ego Le Fevre, który wracając wieczorem do domu zauważył to dziwne zjawisko.

„Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego. Obserwowałem to dziwne światło przez kilka dobrych minut, zanim zniknęło z pola widzenia. Światło emitowało jasne barwy – zieloną i czerwoną, wyglądało jakby race, albo fajerwerki były przyczepione do drona. Wyglądało to bardzo dziwnie.”

W maju tego roku, w Warminster zaobserwowano inny, tajemniczy obiekt, który był bardzo podobny do NOLa zauważonego przez Jeremy’ego. Jednak w tamtym wypadku, enigmatycznym obiektem okazał się być niewielki samolot należący do grupy akrobatycznej AeroSparx. Być może jest to również wyjaśnienie pochodzenia NOLa, którego zarejestrował Jeremy, jednak do tej pory zagadka ta nie doczekała się oficjalnego wyjaśnienia.

 

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj