W jednej z azjatyckich rzek widziano niezidentyfikowane zwierze

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziwne stworzenie zostało sfotografowane przez rybaków w jednej z rzek małego azjatyckiego państwa. Nieznana istota płynęła obok łodzi, ale gdy aparat opuszczono bliżej powierzchni wody, stworzenie zmieniło kierunek poruszania się i zaatakowało urządzenie.

Zdarzenie miało miejsce w Brunei, monarchii absolutnej położonej w południowo-wschodniej Azji. Obserwacja dziwnej istoty nie została określona w czasie niemniej jednak film z jej udziałem pojawił się w serwisie Youtube 3 października. Stworzenie uwiecznione na nagraniu posiada wielki pysk z ogromnymi zębami i kłami na czubku paszczy.

Pojawiające się sugestie sugerują, że mógłby to być krokodyl mutant, albo nawet nowy gatunek zwierzęcia. Niestety, na tą chwilę posiadamy zbyt mało informacji by stwierdzić cokolwiek ponad to.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika xxx

1) Operator kamery tak robił

1) Operator kamery tak robił film, aby jak najmniej było widać.

2) Zwierzak płynie dziwnie równo - jakby miał silniczek - większośc / wszystkie zwierzęta pływając wiją się, podnoszą / opuszczają głowę itp. Wystarczy osobiście popływać dowolnym stylem - jako tako da się tylko na grzbiecie bez rąk, ale i tak cały czas trzeba balansować ciałem, człowiek zanurza się i wynurza.

Wniosek - ktoś chciał być 5 minut sławny w sieci...

Portret użytkownika Kmieciu

Qrva, kolejny pedofislamski

Qrva, kolejny pedofislamski nachodźca płynie, tylko ulepszony, bo pontonu mu nie trza Sad ... Z mordy czysty Mahomet, tylko tamten pływać nie umiał, bo w Koranie ni ma o morzu, tylko o morzu piasku pod Mekką, a zatem morze wó... wody Wink nie istnieje, wstrętni niewierni (a jak nie to "Dżiiihaaad! BUM!").

 

Portret użytkownika Obrzydliwiec

Montaż jak z holywodu a stwór

Montaż jak z holywodu a stwór ma dziwne dziąsła i jakąś syrena alarmowa z przodu...Ci  z łodzi powinni posunąć stwora np młotkiem aż by mu te kły w puzle się zamieniły. ..i wtedy przesłać do badań. ..Ale wcześniej zrobić dokładne zdjęcia.

Portret użytkownika b@ron

brawo za umiejętność

brawo za umiejętność operowania kamerą ... wygląda jakby kamerzysta podczas nagrania mia ł atak padaczki a dodatkowo gwałtowne trzęsienie ziemi spowodowało konkretne tsunami ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj