Tajemniczy obiekt został uchwycony nad Republiką Zielonego Przylądka

Kategorie: 

Źródło:

Świadkowie zdarzenia pochodzący z Wielkiej Brytanii twierdzą, że na jednym ze zdjęć z ich wakacji widnieje tajemniczy obiekt latający o metaliczno-niebieskim kolorze. Tak jak zwykle w przypadku tego typu zjawisk, przekonali się o tym dopiero po powrocie, podczas przeglądania fotografii z podróży.

Para wyznaje, że nie zauważyli oni tam żadnego samolotu ani innego latającego obiektu. Jak twierdzą, byli zbyt zajęci podziwianiem uroków morza. Nie da się ukryć iż fakt, że nic co zostało uchwycone na zdjęciu nie zwróciło ich uwagi, wydaje się być co najmniej dziwny. 

„To bardzo dziwne” – twierdzi mężczyzna, autor fotografii – „ Pamiętam dzień, w którym wykonałem to zdjęcie. Była piękna pogoda, a ja robiłem zdjęcia krajobrazu. Po wakacjach postanowiłem obejrzeć wykonane kadry i dopiero wtedy zauważyłem na jednym z nich coś niepokojącego”

Internauci twierdzą, że tajemniczy obiekt, który został zarejestrowany na należącej do grupy Wysp Zielonego Przylądka wyspie Sal ma zaskakująco podobny kształt do wojskowego samolotu Lockheed SR-71 Blackbird, który został wycofany z użytku w latach 90. Jeszcze inni uważają, że na zdjęcie zwyczajnie załapał się owad lub dron. Oba wyjaśnienia wydają się tak samo prawdopodobne.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Skomentuj