Niezwykłe zdarzenie w USA! Pracownica kostnicy zaszła w ciążę z trupem

Kategorie: 

Źródło: https://www.youtube.com

Nekrofilia to poważne zaburzenie, które zazwyczaj objawia się tym, że osoba żarliwie pragnie ciała zmarłego. Wbrew pozorom nie jest to nowe zjawisko, a wspominano o nim już w starożytnych egipskich pismach. Sytuacja jaka spotkała pracownicę jednej z amerykańskich kostnic jest jednak dość niezwykła. Uprawiająca seks z trupem kobieta zaszła z nim w ciąże.

Wspomniane zdarzenie miało miejsce w Missouri. Felicity Marmaduke, pracownica kostnicy miejskiej spełniała swoje obowiązki znakomicie. Z biegiem czasu okazało się jednak, że kobieta odczuwała dzikie podniecenie w kontaktach ze zmarłymi mężczyznami. Z racji stałego dostępu do "świeżych" zwłok, dewiantka zaczęła przekładać swoje intymne marzenia na rzeczywistość. Któregoś dnia Felicity szaleńczo pożądała 38-letniego nieboszczyka.

 

Niestety dla kobiety, nie dostrzegła ona że zwłoki miały erekcję pośmiertną. Kilka tygodni po tym akcie pracownica zdała sobie sprawę, że spóźnia się jej okres. Początkowo uważała że jest to jedynie przypadek, ale dla bezpieczeństwa zakupiła test ciążowy. Jak się okazało, kobieta spodziewa się dziecka.

 

Felicity Marmadyuk przyznała się swojemu ginekologowi, że nie miała nikogo od dawna, a jedynym partnerem był ten martwy facet. Lekarz poinformował policję o tym, co usłyszał. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano zatrudnioną w kostnicy dziewczynę. Została oskarżona o nekrofilię, a także o zbezczeszczenie zwłok. Teraz ciężarna musi zapłacić grzywnę w wysokości 250 tys. dolarów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

hmm... typowa blondynka, no

hmm... typowa blondynka, no ale z braku laku... jak umrę to mogą przekazać jej moje ciało... jest co prawda między nami niewielka różnica wieku ale dla mnie czas się zatrzyma więc w sumie spoko... w kostnicy zimno jak cholera, nóżki pewnie marzną bez przerwy no więc ciepła blondynka nie zaszkodzi kiedy się położy zwinięta w kłębek gdzieś w nogach...

Strony

Skomentuj