Papież Franciszek - zły i fałszywy prorok?

Kategorie: 

Źródło: tg

Jeden z najwyższych rangą urzędników Kościoła katolickiego powiedział coś bardzo szokującego. W wizji podczas modlitwy ukazał mu się Bóg i nakazał ostrzec wszystkich chrześcijan, że papież Franciszek jest „złym i fałszywym prorokiem”. To nie jest jakiś mało znany kapłan związany z kręgiem sekciarskim, a Thomas Weinandy, który do niedawna pełnił funkcję szefa Episkopatu Państw Stanów Zjednoczonych (USCCB).

 

W wizji Thomas Weinandy otrzymał pewien „specjalny znak" od Boga, który miał być traktowany jako „mandat apostolski". To skłoniło Weinandy do napisania listu o swoim objawieniu do Watykanu, także do Papieża Franciszka. Efekt był taki, że duchowny został natychmiast pozbawiony wszystkich tytułów i stanowisk. W liście do Ojca Świętego Weinandy podał szczegóły dotyczące objawień. Ksiądz starał się dowieść, że papież Franciszek wprowadza „przewlekłe zamieszanie, zamęt i redukcję dogmatu” oraz promuje „kulturę strachu”. Celem Głowy Kościoła ma być rzekomo uruchomienie agendy Nowego Porządku Świata.

 

Jorge Mario Bergoglio, według Weinandy, wykorzystuje całą swoją władzę i wpływy, aby odwieść swoją trzodę od wartości chrześcijańskich i narzucić jej główny nurt „polityki satanistycznej”. Franciszek po otrzymaniu listu miał natychmiast zażądać dymisji Weinandy i powołać nowego szefa USCCB. Stowarzyszenie pospiesznie zapewniło Watykan, że wszyscy biskupi Stanów pozostają wierni papieżowi. Do dziwnych objawień doszło w maju ubiegłego roku. Omówiono je z papieżem, z kilkoma biskupami, a także z zaufanymi i zaprzyjaźnionymi księżmi, przed ujawnieniem sprawy opinii publicznej. To nie jedyna kontrowersyjna wizja Weinandy. Kapłan otrzymał rzekomo dużo ważnych informacji, których jeszcze nie ujawnił.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Eee tam! Zakładnikiem? To by

Eee tam! Zakładnikiem? To by był zmuszany wbrew swojej woli, a to gagatek zawsze był - kolegów księży wydawać za młodu, jak JP III Bolek to kto mu kazał? Też już był wtedy zakładnikiem? To te NWO faktycznie jest mocarne, że przyszłość przewidziało na n-dziesiąt lat do przodu, że Franiu papciem zostanie i trza go zakładnikować... A ponoć na taką skalę przyszłość to zna tylko plemienny bożek rzyduf czy tam innych Włóczęgów I Meneli z Narodu Przebranego (egipskie "Hapiru", a późniejsze "Hebrajczycy" to "włóczędzy") - ten tam, pomniejszy taki, jahwełe elionowicz, z kananejskiego panteonu - wyrodny syn Boga Bogów, Pana Panów i Boga Ojca Ela Elyona, jak wynika z wykopalisk w Palestynie i okolicach...

 

Portret użytkownika ziwk2

A może "prorok" dąży do

A może "prorok" dąży do prawdziwego zamknięcia Watykanu?

Może w ten sposób prowadzić tylko obronę, na wypadek gdyby światło dziennne ujrzały jego "małe ludzkie grzeszki"... np. kolejni ministrantowie puścili by farbę Wink

Portret użytkownika Dawid156

<blockquote>"Jorge Mario

<blockquote>"Jorge Mario Bergoglio, według Weinandy, wykorzystuje całą swoją władzę i wpływy, aby odwieść swoją trzodę od wartości chrześcijańskich i narzucić jej główny nurt „polityki satanistycznej”. Franciszek po otrzymaniu listu miał natychmiast zażądać dymisji Weinandy i powołać nowego szefa USCCB".</blockquote>

Jezus też był wichrzycielem i solą w oku arcykapłanów, kapłanów i Sanhedrynu i oczywiście bluźnił!!!

Portret użytkownika art

Cały cyrk to artykuły de..

Cały cyrk to artykuły de.. tallinna.

Nigdy nie napisał czegoś co miało by sens .

Ten opłacony c.p pisze wszędzie by siać zamęt.

tallinn to opłacony bezmuzgi gamoń do pisania bzdur i siania zamętu. 

Debilu zanim coś napiszesz to pomyśl.

Portret użytkownika Alien9174

Problem polega na tym, że

Problem polega na tym, że Kler i sam Franciszek nie czytają Biblii, oni ją tylko bezmyślnie odczytują, zresztą tak jak większość Chrześcijan. Gdyby Franciszek i inni czytali Biblię z rozwagą, to by uzmysłowili sobie, że Franciszek to szatan, fałszywy prorok i Antychryst. 

Portret użytkownika b@ron

taaa... pewnie szykuje się na

taaa... pewnie szykuje się na ten stołek, jakby zdegradowali franciszka ...

"To nie jedyna kontrowersyjna wizja Weinandy. Kapłan otrzymał rzekomo dużo ważnych informacji, których jeszcze nie ujawnił."

i zapewne bedzie je ujawniał coś na "kształt tajemnic fatimskich" ... jak przyjdzie pora Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika mordulec

Ujawni takie, które nie

Ujawni takie, które nie zaszkodzą interesom kościoła i to zapewne w tak pompatyczny sposób, że zmanipulowane baranki umrą z orgazmu, myśląc jaki ten ich kościół to światłe inwiduum, będący pomostem między nimi, a demonami Smile

Skomentuj