Amerykanin poleci własną rakietą, aby udowodnić, że Ziemia jest płaska

Kategorie: 

Źródło: Mike Hughes/Facebook

Pewien kierowca limuzyny ze Stanów Zjednoczonych od kilku lat interesuje się technologią rakietową. Jego hobby rozwinęło się do tego stopnia, że postanowił konstruować własne rakiety. Jego celem jest lot wysoko nad powierzchnią planety, aby przedstawić nam dowody na płaskość Ziemi.

 

Mad Mike Hughes twierdzi, że nie wierzy w naukę, ale to dzięki niej zdołał zbudować swoją pierwszą rakietę załogową. "Płaskoziemiec" samodzielnie zaprojektował i stworzył rakietę napędzaną parą wodną, a na początku 2014 roku wykonał krótki lot. Amerykanin nie był zbyt dobrze przygotowany - poniósł pewne obrażenia i przez trzy dni powracał do zdrowia. Mimo wszystko było to spore osiągnięcie jak na samouka.

Teraz Hughes powraca z nową rakietą, którą udało mu się zbudować za około 20 tysięcy dolarów. Pasjonat technologii rakietowej i teorii płaskiej Ziemi ogłosił, że 25 listopada wykona lot na wysokość około 1,6 kilometra. Wydarzenie odbędzie się między godziną 14:00 a 15:00 czasu lokalnego na pustyni Mojave w Kalifornii. Nagranie z lotu będzie można obejrzeć na kanale na YouTube lub na jego stronie internetowej www.madmikehughes.com.

 

Mieszkaniec Stanów Zjednoczonych wierzy w płaską Ziemię i ma zamiar udowodnić swoje przekonania. W tym celu pomoże mu rakieta, która wyniesie go wysoko nad powierzchnią naszej planety. Mad Mike Hughes zbuduje w przyszłości załogową rakietę, która zabierze go na wysokość 110 kilometrów - tam będzie mógł ostatecznie potwierdzić (lub zaprzeczyć) teorii płaskiej Ziemi, która posiada wielu zwolenników na całym świecie, również w Polsce.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika KazOle

Emeryt amerykański konstruuje

Emeryt amerykański konstruuje i robi rakiety, polski emeryt gania po sklepach by kupić o 5 groszy tańszy towar. Ewidentnie widać, że naród amerykański żyje lepiej bo nie mają ZUS-u. Cała reszta z tą płaską ziemią lub nadymaną jak piłka to jestmi obojetne.

Portret użytkownika Rodak

Jeżeli udowodni, że Ziemia

Jeżeli udowodni, że Ziemia jest płaska  jak dysk, to bedzie rewolucja w całym rozumieniu  geografii  oraz osmieszy  dotychczasowa  "naukę",  ale jest pytanie :  czy mu  pozwolą na  to.

Portret użytkownika kolo21

Rybie oko, widać niesamowicie

Rybie oko, widać niesamowicie. Jak ktoś wierzy w płaską ziemie, czy geocentryzm, to jego sprawa i powinno to się uszanować a nie opluwać. A starzy i nowi forumowicze  tylko to robią. Zaczyna to przypominać dawniejsze CB radio i kanał 28, czyli śmietnik. Szkoda że forum się kończy, bo teraz temat Rosja, Korea przeklęta Ameryka jest tylko na topie, i posty tylko tych samych forumowiczów, propagujący system komunistyczny, przyprawia o mdłości. Jak się pojawi temat o komecie, meteorze czy UFO to jest zwyczajnie obrzucany gównem i drwinami, a kto się sprzeciwi jest spuszczany do rynsztoka postowego. Sam już rzadko tutaj zaglądam, tak jak na Z.N.Z Strona powina zmienić nazwę na Kocham Rosje i komunizm, a resztę je..ć

kolo21

Portret użytkownika zibi1973

Może by spróbować tutaj i

Może by spróbować tutaj i uzbierać te pieniądze,zobaczylibyśmy chociaż jak z kamer wygląda opuszczanie drona z ziemi,a druga strona to jak patrzę na tą fotkę tego drona to znowu może być podobnie jak lądowanie na księżycu w studiu ,księżyc to makieta,świecąca lampka nocna dla baranków,niby w kształcie kuli,ale czemu się nie kręci,cały czas są te rysy twarz w tych samych miejscach ? https://pomagam.pl/plaskaziemia

Portret użytkownika zibi1973

Minusik za co to,że słońce

Minusik za co to,że słońce jest na wysokości 146 kilometrów a nie jak podają 146 mil km,trochę wyolbrzymili układ słoneczny,tak samo jak wymyślone że ziemia obraca się 1600 km, za dużo fantazji,żółw by się rozklekotał i nie doczekał tego przewidywanego 3500 roku

Portret użytkownika Skoti

Wyobraz sobie ze ze igla

Wyobraz sobie ze ze igla magnetyczna wskazuje tylko polnoc czyli srodek teoretycznej mapy PZ , a za poludniowa lodowa sciciana jest bezkres, inne kontynenty i cywilizacje , nie jak wiekszosc mysli koniec, przepasc. 

Portret użytkownika arF

Jeżeli byłaby to dalej płaska

Jeżeli byłaby to dalej płaska ziemia ( ciągneła się poza antarktydą ) to igła nie miałaby prawa działać. U nas w rzeczywistości wytwarza je jądro. 

Ale załóżmy, że biegun przyciąga igłe w twoim rozumowaniu . Byłby to krążek magnetyczny  na środku tarczy PZ. Teraz zadaj sobie pytanie jak wielki by on był. Jeśli o śr. 1 cm - 10 km to taki rozmiar nie wbłynąby na igłę w afryce. Jeśli 100 km - 1000km to wystarczyłoby stanąć w tym obszarze i igła nic by nie wkazywała bo dookoła cb byłby magnes o tym samym biegunie. Jak widzisz wsystko się sypie.

Jest jescze jeden model "pączek" w którym mogłyby powstać linie magnetyczne na powierzchni bryły, tak jak w przypadku kuli z płynnym metalicznym jądrem, ale puki co nie ma dziur na biegunach.

Portret użytkownika taurus

Jak widać nowa choroba zwana

Jak widać nowa choroba zwana Earth - blat - schizofremium roztacza coraz szersze kręgi...i w ten sposób w drodze naturalnej selekcji debile są odzielani od normalnych....:)...mało tego sami się ujawniają

Portret użytkownika Kmieciu

Nawiedzony nie ogarnie

Nawiedzony nie ogarnie sterowania i pierdyknie tą rakietką w jakie WTC - i znowu będzie z tego powodu kolejna wojna na Bliskim Wschodzie... Albo Czernobyl, jak się rozdupcy przy starcie i się okaże, że do konstrukcji użył reaktora-samoróbki na uranie kupionym z demobilu za flaszkę od równie jak on niedorobionych UPAińców... Qrna z kilometra z hakiem będzie "udowadniał", cymbał biblioidalny - jak chce coś udowodnić, to niżej jak z orbity nie ma sensu, bo z tak niewysokiej wysokości Wink to wszystko się zdaje płaskie... Chyba że to jeden z tych hardcore'owców co nie wierzy w orbitę, bo uważa że panbuk jachwa nie stworzył Kosmosu, tylko zakończył budowę na 5 km od gleby, a od zewnątrz na obudowie porobił LEDowe gwiazdki, halogena Słońce i nocną lampę Księżyc - wszystko w tej samej odległości od Ziemi... No ale w tym przypadku to już psychiatra potrzebny...

 

 

Skomentuj