Ręce Boga ukazały się nad Australią? Czy to tylko złudzenie?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niesamowite wideo demonstrujące, coś co zdaniem niektórych przyponina gigantyczne ręce Pana Boga na niebie, pojawiło się w sieci. Ni natychmiast przyciągnęło ono uwagę milionów użytkowników którzy mają mieszane odczucia co do zawartego na nim przekazu. Tajemniczy film został nakręcony przez pasażera z okna samochodu.

 

Wiadomo, że fotografia powstała w australijskim mieście McKay w stanie Queensland. Jak można się było spodziewać, gwałtowne spory o charakterze tego zjawiska natychmiast wybuchły w Internecie. Czy to sam Stwórca ukazał się Australijczykom na niebie? Czy są to sztuczki przedstawicieli cywilizacji pozaziemskiej? Niestety, nie ma jeszcze odpowiedzi na to pytanie, a o wiele prawdopodobniejszym wyjaśnieniem jest to, że mamy tu doczynienia z niezwykłym zjawiskiem naturalnym.

Wielu użytkowników Internetu naprawdę uwierzyło, że był to znak religijny lub inne zjawisko nadprzyrodzone, ale było też wielu takich, którzy wątpili w ich wersje tego, co się stało. Niektórzy sceptycy uważają, że jest to dziwne złudzenie optyczne w chmurach. Inni nabrali przekonania, że są to dłonie operatora aparatu, które odbijają się w obiektywie lub na szybie samochodu. Niezależnie od tego jaka jest prawda, film rozprzestrzenił się już w Internecie, zbierając tysiące entuzjastycznych i niezbyt pochlebnych komentarzy.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pogromca głupoty

Co za debilizm, ktos robil

Co za debilizm, ktos robil fote aparatem w samochodzie i odbily mu sie rece z aparatem w szybie. Banda kretynow i niekompetetnych uczniow gimnazjum. Serdecznie nie pozdrawiam 

Głosuj za
103
Portret użytkownika vesolly

Nie można wywalić tallina!

Nie można wywalić tallina!
Już wielokrotnie zostało udowodnione, że Tallin to pewien stan świadomości Najważniejszego Admina Biggrin

Głosuj przeciw
-102

Strony

Skomentuj