W Argentynie 11 uczniów padło ofiarą demonicznych sił

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W argentyńskim mieście Santiago de Salavin odbywała się zwykła lekcja, kiedy nagle jedenastu uczniów upadło na podłogę i zaczęło walczyć w konwulsjach. Świadkowie zdarzenia wpadli w panikę. Dyrektor i nauczyciele natychmiast wezwali lekarzy, psychologów, księży, a nawet egzorcystów.

 

Wiadomości o incydencie szybko rozprzestrzeniły się po okolicy. Lokalni mieszkańcy i rodzice dzieci w wieku szkolnym są pewni, że demony przeniosły się na młodzież. Egzorcysta Julio Alice zauważył, że wprowadzenie sił zła jest bardzo realnym zjawiskiem. Tylko silni egzorcyści mogą poradzić sobie ze złymi duchami.

 

Dzieci, po udanym wydaleniu demonów, opowiedziały o tym, jak to wszystko się zaczęło. Najpierw bolały ich głowy i zaczęły się mdłości. Później uczniowie zdali sobie sprawę, że nie mogą kontrolować swoich ciał. Dzieci zobaczyły przerażające obrazy - okropne stworzenia, które próbowały wciągnąć ich w nieznane miejsce. Po krótkiej rekonwalescencji wszyscy poszkodowani zostali skrupulatnie przebadani. Nie stwierdzono u nich żadnych zaburzeń fizycznych i psychicznych.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika vvvvvvv

głowa brzuch i omamy ...

głowa brzuch i omamy ... typowe objawy jakichs narkotyków etc zatruć ... a tak ogólnie co do opętań ciekawe że tylko wiernych opętuje ... a tak w ogóle  nic konkretnych nagrań nie ma jedno jest na yt ale przed tym jak egzorcysta działa  dziewczynka była normalna a dopiero dał jej cos do picia i szalała ...

Portret użytkownika ono mat opeja

Kazdy z przybylych Starszych

Kazdy z przybylych Starszych uzywal swego jezyka zrozumienia, zasobu slow, pojmownia tego, co sie dzialo. Czy sie spierali? A moglby byc to na przyklad rodzaj grzyba/plesni, wywolujacego/ej ............. tu wpisz swoja wersje. Albo. ............. Trzeba wiecej medycyny nowoczesnej, bo konwencjonalna wyraznie sobie nie radzi.

 

Portret użytkownika rafix203

troche nie chce mi się

troche nie chce mi się wierzyć, pewnie jakaś ustawka żeby zwrócić na siebie uwagę i zdobyć oglądalność, czego to youtuberzy nie robią żeby nabić jak najwięcej wyświetleń filmiku, w końcu pieniądze nie śmierdzą a naiwni ludzie klikają bezmyślnie bo tytuł kontrowersyjny, zagadkowy, niejasny, czerwona strzałka na zdjęciu albo jakiś matoł wytrzeszczający oczy i robiący mine niczym zawodowy błazen, mistyfikacje działy się bez internetu ale teraz to plaga i hańba dla rasy ludzkiej  ,odnosze wrażenie że to poprostu kolejna blaga  xD

Skomentuj