Nowe ustalenia na temat "prawdziwego" zabójcy prezydenta Kennediego

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Zabójstwo Johna Kennedy'ego w Stanach Zjednoczonych jest jedną z największych tajemnic historii. Morderstwo 35 prezydenta zostało popełnione w piątek 22 listopada 1963 roku w Dallas w Teksasie o godzinie 12:30 czasu lokalnego. Kennedy został śmiertelnie zraniony przez strzały z karabinu, gdy on i jego żona Jacqueline jechali w konwoju prezydenckim na Elm Street. Powszechnie wiadomo, że padło kilka strzałów. Dwa w kierunku Głowy Państwa oddał Oswald, ale jeden padł z bliska. Kula trafiła w głowę Kennediego z bardzo dziwnej trajektorii. Dlatego już w 1963 roku wiele osób uwierzyło, że prezydent zginął w wyniku jakiegoś spisku.

 

W dniu śmierci prezydenta Kennedy'ego powstał film, zrobiony amatorską kamerą. Będzie on później głównym dowodem w sądzie. Na zdjęciach widać moment śmierci prezydenta. Spróbujmy rozpatrzyć wszystko szczegółowo. Zacznijmy od chwili, gdy pierwsze kule trafiają w JFK. Strzela słynny Oswald. Następnie obserwujemy, jak żona Jacqueline pochyla się nad Kennedym, w prawej ręce trzymając rewolwer…. i to ona mierzy do Kennedy'ego z bliska. Mózg z roztrzaskanej czaszki i krew leci w jej stronę. Następnie w ręku Jacqueline widać duży rewolwer, prawdopodobnie kaliber 45. Pierwsza Dama odrzuca go tyłu. Prezydent umiera. Znamienne jest, że w tym momencie ochroniarz wyraźnie boi się spojrzeć na to, co dzieje się na tylnym siedzeniu limuzyny.

 

Wydaje się, że w śledztwie początkowo ustalono, kto, jak i dlaczego zabił JFK. Potem zrobiono jednak wszystko, aby ochronić prawdziwego sprawcę mordu przed karą. Oswald został zabity. Zabójca Oswalda również zmarł w dziwnych okolicznościach. Jacqueline żyła stosunkowo krótko, więc zabrała ze sobą tajemnicę do grobu. W tle chodzi prawdopodobnie o jakąś historię miłosną, w którą uwikłał się Kennedy. Motywy zabójstwa stają się więc jasne. Oczywiście to okropne, ale to jest życie i nic nie można temu zaradzić. Prezydent Kennedy został zastrzelony najprawdopdobniej przez własną żonę.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Odniosę się teraz do fotek

Odniosę się teraz do fotek które przedstawił Baca. Mamy tutaj okładkę magazynu Life z 1963 na której widzimy czteroosobową limuzynę, którą rzekomo miał poruszać się JFK. Ktoś powie Life to Life i nie ma z czym dyskutować ponieważ w tamtych czasach Life był szalenie opiniotwórczy (tak jak niegdyś np. BBC na wyspach) ale dam sobie rękę uciąć, że Baca po prostu nie wie, że to właśnie Life miał w posiadaniu film Zaprudera i dopiero w latach 70-tych wyrokiem sądu (niezłomna postawa prokuratora Garrisona) film ten został pokazany opini publicznej.

Pamiętego dnia gdy kanał ABC (chyba, jeśli dobrze pamiętam) wyemitował kluczowe klatki z filmu Zaprudera ameryka doznała szoku. Nie dość, że limuzyna okazała się być 6-cio osobowa to jeszcze widzimy jak JFK dostaje postrzał z przodu a nie tylko z tyłu jak chciała komisja Warrena.

Autentycznie wówczas ameryka była w szoku i na fali publicznych protestów powołano koleją komisję HSCA w 1976 roku, czyli prawie rok po publikacji filmu Zaprudera.

Komisja Warrena doskonale znała film Zaprudera ale olewała go na rzecz narzuconej retoryki o trzech strzałach Oswalda i magicznej kuli. Przypomijmy, że bardzo duży wpływ na komisję Warrena miał nikt inny jak Lyndon Johnson, którego to Jackie publicznie (!) oskarżała jako głównego inicjatora zamachu. Oczywiście mało kto w latach 60-tych brał po uwagę słowa cytuje: rozgoryczonej wdowy.

Co do samych zdjęć Bacy. Zdjęcia te po prostu pochodzą z licznych rekonstrukcji jakie zrobiło secret service/ FBI na potrzeby komisji Warrena - ot i cała prawda. Nawet widać na nich, że w samochodzie siedzą bardzo podobne osoby do JFK i Jackie. Owszem, można zadać sobie pytanie, dlaczego 4-ro osobowa limuzyna. Zwykłe partactwo czy może jednak coś więcej. Może ktoś chciał (Life plus komisja Warrena) aby opinia publiczna właśnie tak zapamiętała te wydarzenia.

Przypomjmy, że tuż po samym zamachu olewano zeznania samego gubernatora, który siedział przed JFK a którego zeznania podważały teorię tzw. magicznej kuli komisji Warrena.

Dopiero gdy wypłynął film Zaprudera, Nixa oraz Muchmore amerykanie zobaczyli jak było naprawdę. Śmiertelny strzał padł z przodu zza parkanu. To właśnie widzimy na filmie Nixa - moment strzału i reakcję ludzi. Wszyscy odruchowo zaczynają patrzeć na wzgórzę i biegną w stronę słynnego parkanu.

Tak więc moi drodzy odpuście sobie te głupawe konspiracje w postaci efektu mandeli i poczytajcie sobie ustalenia zespołu Garrisona czy komisji HSCA ponieważ zarówno Garrison jak i HSCA byli bardzo blisko rozwiązania sprawy. Co więcej Garrison był blisko (już w latach 60-tych) postawienia przed sądem osób biorących udział w zamchu ale niestety jak to bywa osoby te zostały zlikwidowane.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Od 1963 komisja Warrena wraz

Od 1963 komisja Warrena wraz z mediami pokroju Life urabiało opinię publiczną co do wydarzeń w Dallas. Dopiero wyświetlenie filmu Zaprudera w 1975 roku zmieniło wszystko. Przypomijny, że film tez został upubliczniony w wyniku sądowego nakazu (!).

Portret użytkownika Sio

No cóż JFK miał kilka wad:

No cóż JFK miał kilka wad: brechał ozorem o tym o czym nie powinien, wkładał wacka tam gdzie nie powinien.

I tak się kończy każda ''jego wielkość'' a nawet długość

Głosuj za
43
Portret użytkownika r.abin

W połowie filmu widać ekran

W połowie filmu widać ekran monitora komputerowego z napisami cyrylicą. Jakaś siła chce skierować podejrzenia na Putina. To jest film nagrany z netu przez Rosjanina (sprawdzić czy nie Ukraińca)

Portret użytkownika Terenia z Torunia

1* Opinia publiczna poznała

1* Opinia publiczna poznała film Zaprudera dzięki niezłomnej postawie prokuratora Garrisona.

2* W sprawie JFK nie ma żadnego efektu mandeli. Oryginalny film przedstawia lizmuzynę w której siedzą: kierowca + ochroniarz, gubernator + żona (środkowy rząd siedzeń), na tylnych siedzeniach JFK + żona. Film na którym widzimy tylko cztery siedzenia to jest rekonstrukcja wydarzeń (!) przeprowadzona przez Secret Service. Swoją drogą wykazali się zwykłem partactwem i teraz masa ludzi wierzy w jakiś spisek z podmienionymi samochodami albo głupawym efektem mandeli.

* link do filmu Zaprudera - https://www.youtube.com/watch?v=iU83R7rpXQY (jest tak jak było. Limuzyna z sześcioma siedzeniami)

* link do filmu secret service - https://www.youtube.com/watch?v=XY02Qkuc_f8 (również lizmuzyna z sześcioma siedzeniami)

* https://www.youtube.com/watch?v=OeLpnnwEQUY - link do filmu secret service z rekonstrukcji wydarzeń. Tutaj mamy zwykłe partactwo. W reksonstrukcji wydarzeń została użyta limuzyna z czterema  siedzeniami.

Ot i cały ten wasz efekt mandeli.

Portret użytkownika baca

terenia weź sie najpierw

terenia weź sie najpierw zapoznaj kim był ten Abraham Zapruder... biedny rosyjski żyd który się nauczył szyć buty i w czasie kiedy żydzi po rewolucji bolszewickiej masowo wstępowali do NKWD ten biedny wyjechał do ameryki aby tam biedować... he he... no i akurat w chwili zamachu znalazł się z kamerą na miejscu zdarzenia... identycznie jak agenci mossadu podczas każdego jednego zamachu, w kolonii, na czarliego hebdo i chyba jeszcze w nicei... farciarze ci biedni żydowscy szewcy no nie? poczytaj sobie o nim uważnie na pedałopedii:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Abraham_Zapruder

 

 

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Film Zaprudera jest dokładnie

Film Zaprudera jest dokładnie tym samym co WTC 7 dla 11 września. Materiał ten całkowicie obala ustalenia komisji Warrena (w tym słynną teorię magicznej kuli). Materiał Zaprudera pokrywa się m.in. z zeznaniami świadka zamachu Jamesa Tague, którego zranił kawałek betonu jaki został oderwany od krawężnika w wyniku uderzenia przez pocisk.

Tague wyraźnie zeznał, że poczuł krew na twarzy po drugim albo trzecim strzale i tutaj pojawia się druga teoria tzw. magicznej kuli. Pocisk, który trafił JFK w głowę/szyję musiałby skręcić o 45* i następnie przelecieć kilkadziesiąt metrów dalej. Komisja Warrena przyjęła, że Tague zraniła pierwsza kula wystrzelona przez Oswalda (chybiony strzał) pomimo tego, że Tague ostro sprzeciwiał się temu.

Najciekawsze jest to co znajduje się w odtajnionych przez Trumpa materiałach w sprawie JFK. Mianowicie główny szpitalny chirurg stwierdził, że pierwsza kula trafiłą JFK w szyję poniżej tzw. jabłka adama (co widzimy na filmie, gdy prezydent łapie się za szyję) i strzał został oddany z przodu (czyli słynne strzały zza parkanu) a nie z tyłu (Oswald) jak chciała komisja Warrena. Co ciekawe również ta sama informacja pojawiła się w transmisji telewizyjnej (ocywiście nie podano kierunku strzału).

Film Zaprudera jest i pozostanie świętym gralem dla całej sprawy w sprawie śmierci JFK ponieważ wyraźnie pokazuje, że strzały padły również z przodu (zza parkanu) co dokładnie udowodnił prokurator Garriosn i jego zespół. Świadkowie wyraźnie mówili, że strzały padły również zza parkanu (czyli z przodu) co wyraźnie potwierdza film Zaprudera.

Teza, że zrobiła to jego żona jest najbardziej idiotyczną z jaką spotkałam się. Tak, oczywiście zastrzeliła go publicznie na oczach licznych świadków (w tym siedzącego przed nimi gubernatora). Owszem kobieta miałaby powody aby to zrobić bo w końcu JFK był zwykłym dziwkarzem (razem z bratem obracali m.in. M. Monroe) ale trzeba nieźle mieć pod kopułą aby snuć takie teorie.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Zapewne mało kto wie ale nie

Zapewne mało kto wie ale nie tylko Zapruder tamtego dnia miał ze sobą kamerę - istnieje nagranie niejakiego Orvilla Nix - zrobione zupełnie z innej strony niż w przypadku Zaprudera. Ciekawostką w filmie Nixa jest to, że jego autor po tym strzale kieruje kamerę na okoliczne wzgórze (słynny parkan). Na nagraniu widzimy jak ludzie biegną w kierunku owego parkanu czyli dokładnie tam skąd padł strzał (film Zaprudera plus ustalenia Garrisona).

 

Portret użytkownika Terenia z Torunia

i na koniec mojego wywodu.

i na koniec mojego wywodu. Powstały dwie komisję do badania zamachu na JFK. Komisja Warrena, która lansowała teorię trzech strzałów wykonanych przez Oswalda (wszystkie celne i wykonane z tyłu) oraz teorię magicznej kuli.

Komisja HSCA której ustalenia są następujące: padły co najmniej 4 strzały. Pierwszy wykonany z tyłu to chybiony strzał. Pocisk trafia w krawężnik. Odłamki ranią w twarz świadka Jamesa Tague. Drugi strzał trafia JFK w szyję (co widzimy na filmie Zaprudera). Trzeci strzał trafia gubernatora. Czwaty strzał jest strzałem śmiertelnym, kula została wystrzelona z przodu zza prakanu i trafia JFK w głowę.  Jako głównego podejrzanego komisja HSCA wskazała gangstera Carloa Marcello jako mającego motywy i sposobność (współpraca z CIA).

Odtajnione dokumenty FBI (są w necie w formacie pdf) jasno wskazują, że Marcello był cały czas podłuchiwany przez FBI. Był przesłuchiwany przez FBI a do zabójstwa JFK (zlecenie) przyznał się gdzieś  latach 80-tych siedząc w więzieniu.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Teza, że JFK został

Teza, że JFK został zasrzelony przez swoją małożnkę jest jeszcze bardziej absurdalna od tej, że zrobił to siedzący z przodu ochroniarz.

JFK śmiertelny strzał dostał w głowę - kula nadleciała od przodu (i z boku). Ślady po kuli zachowały się w postaci otworu w przedniej szybie oraz śladu na tylnym oparciu siedzenia. To prokurator Garrison jako pierwszy stwierdził, że śmerconośny strzał oddał strzelec stojący za parkanem (czyli lot kuli od przodu i z lewa) i jako pierwszy publicznie ogłosił, że śmierć JFK była spiskiem.

Portret użytkownika lipka

Co zaskakuje - jakiej

Co zaskakuje - jakiej kobiecie przyszłoby do głowy uciekać z samochodu gdy zabito jej męża a ona siedzi obok? Tylko tej, która sama strzelała. Jako ciekawostkę można dodać, że jej ojciec był maklerem giełdowym, w młodości należał do tajnego bractwa. W czasach młodości ojca "pierwszej damy" powstało kilka tajnych stowarzyszeń powiązanych z zakonem synów przymierza, więc wiadomości o rezerwie federalnej mogą mieć mocne fundamenty. Nie od dziś wiadomo, że facet jest głową ale tą głową kręci szyja czyli kobieta, więc co zazdrość? Bzdura. Inna sprawa, że bez "błogosławieństwa" pewnych "służb" nikt nie zajmie tak ważnego stanowiska dlatego tak wielu prezydentów w Usa zostało zamordowanych bo nie spełniali oczekiwań. 

Portret użytkownika Bizon

Przyznam, że sam temat i

Przyznam, że sam temat i artykuł szalenie intrygujący, na nowo budzący zainteresowanie historią. Przyczepię się tylko do jednego, stwierdzenie, że pierwsza dama żyła stosunkowo niedługo jest błędne, bo zmarła dopiero w 1994 roku dożywając sędziwego wieku i bardzo wiele lat minęło do tego czasu od samego zamachu.

Portret użytkownika asd

Kennedy była rodziną

Kennedy była rodziną irlandzkich mafiozów, którzy weszli w drogę FED - prywatnemu bankowi mającemu patent na produkcję dolarów, którą to chcieli przenieść do mennicy państwowej.

Portret użytkownika kolo21

filmikach na Y.T widac jak

Na filmikach na Y.T widać jak trafia go pierwsza kula Oswalda, pochyla się trafiony nad żoną a ta mu wpakowała kolejną kule w łeb. Głowa mu wybuchła od środka, dostał z lewej strony a czaszka ekspolodała z prawej strony. Spluwę wrzuciła mu za plecy. Każda kobieta, spanikowała by i zaczeła krzyczeć sparaliżowana ze strachu. A ta dała drapaka na tył lumuzyna momentalnie.

kolo21

Portret użytkownika baca

"ten jest sprawcą kto odnosi

"ten jest sprawcą kto odnosi korzysć" - maksyma prawna ze Starożytnego Rzymu

Kennedy zdelegalizował dolary Rotszylda czyli Rezerwy "Federalnej" i zaczął drukować własne czyli rządu USA a nie Rezerwy jakiejś - dlatego zrobiono mu publiczną egzekucję a zamachu nigdy nie "wyjaśniono"

aby go zamataczyć szokiem jest że wszystkie kopie filmu Zaprudera z zamachu... podmieniono!!! Wszystkie na świecie!

na tym filmie z artykułu, którego lepsza jakośc jest jeszcze tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=BYDjK2XCPJM

widać sześć osób w limuzynie a tak naprawdę było ich cztery

wszyscy którzy pamiętają ten film sprzed podmiany pamiętają doskonale że były w limuzynie cztery osoby...

skąd nagle od paru lat jest w tej limuzynie 6 osób?

szok...

a tak wyglądało to naprawdę z innego ujęcia:

niestety ale fimu Zaprudera z tą ilościa osób i tą limuzyna już nigdzie nie ma a przecież to jest ten sam moment co poniżej, czyli z podmienionego filmu który jest obecnie wszędzie - także w artykule:

fotografie jednak z tamtego okresu nadal pokazują limuzynę bez środkowego rzedu siedzń - na 4 osoby

zagadka stulecia: po kiego grzyba podmieniono wszystkie filmy Zaprudera które ludzie pamiętają zupełnie inaczej?

powód jest pewnie ten sam co przyczyna dla której NASA "zagubiła" najważniejszy film w historii świata - ten nakręcony podczas rzekomego lądowania na księżycu. jedno wielkie koszerne mataczenie aby zagmatwać prawdę...

Portret użytkownika baca

a tu jeszcze parę prawdziwych

a tu jeszcze parę prawdziwych fotek z chwili zamachu no i oryginalną limuzyną oczywiście:

i aha na podmienionym filmie Zaprudera w ogóle nie ma fotografów robiących powyższe oryginalne zdjęcia a powinni stać tuż obok limuzyny na trawniku najdalej... do dowód że film Zaprudera to podmianka i to zgoła niedawna

Portret użytkownika baca

do ciebie oszołomie no i do

do ciebie oszołomie no i do Tereni z Torunial bo się dziewczynka nakręciła niezdrowo:

Uwaga, uwaga, bo nie będę powtarzał.

1. w rekonstrukcjii secret service zabójstwa Kennediego brała udział BIAŁA limuzyna... nadążacie?

2 film z rekonstrukcji jest CZARNO BIAŁY

4 użyto limuzyny 4 osobowej, bo czteroosobowa brała udział w zamachu.

tutaj jest oficjalna rekonstrukcja zamachu

https://www.youtube.com/watch?v=OeLpnnwEQUY

O rany jak będą kiedyś robić rekonstrukcję katastrofy smoleńskiej żeby wybić resztę bliźniaków no to OCZYWISTE że wezmą drugą brzozę i drugiego tupolewa a nie np boeinga i baobabu jakiegoś, ok?

Jak będą robić rekonstrukcję wyburzenia WTC to wyburzą WTC a nie pałac kultury, nadążamy prawda?

no a teraz zażyjcie oboje po pół butelki kropel do głowy.

film Zaprudera jest podmieniony bo oryginalny coś musiał ujawnić i dlatego go trzymali długo w ukryciu - potrzebowali czasu aby podróbkę dokręcić...

 

 

Skomentuj