Nowe ustalenia na temat "prawdziwego" zabójcy prezydenta Kennediego

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Zabójstwo Johna Kennedy'ego w Stanach Zjednoczonych jest jedną z największych tajemnic historii. Morderstwo 35 prezydenta zostało popełnione w piątek 22 listopada 1963 roku w Dallas w Teksasie o godzinie 12:30 czasu lokalnego. Kennedy został śmiertelnie zraniony przez strzały z karabinu, gdy on i jego żona Jacqueline jechali w konwoju prezydenckim na Elm Street. Powszechnie wiadomo, że padło kilka strzałów. Dwa w kierunku Głowy Państwa oddał Oswald, ale jeden padł z bliska. Kula trafiła w głowę Kennediego z bardzo dziwnej trajektorii. Dlatego już w 1963 roku wiele osób uwierzyło, że prezydent zginął w wyniku jakiegoś spisku.

 

W dniu śmierci prezydenta Kennedy'ego powstał film, zrobiony amatorską kamerą. Będzie on później głównym dowodem w sądzie. Na zdjęciach widać moment śmierci prezydenta. Spróbujmy rozpatrzyć wszystko szczegółowo. Zacznijmy od chwili, gdy pierwsze kule trafiają w JFK. Strzela słynny Oswald. Następnie obserwujemy, jak żona Jacqueline pochyla się nad Kennedym, w prawej ręce trzymając rewolwer…. i to ona mierzy do Kennedy'ego z bliska. Mózg z roztrzaskanej czaszki i krew leci w jej stronę. Następnie w ręku Jacqueline widać duży rewolwer, prawdopodobnie kaliber 45. Pierwsza Dama odrzuca go tyłu. Prezydent umiera. Znamienne jest, że w tym momencie ochroniarz wyraźnie boi się spojrzeć na to, co dzieje się na tylnym siedzeniu limuzyny.

 

Wydaje się, że w śledztwie początkowo ustalono, kto, jak i dlaczego zabił JFK. Potem zrobiono jednak wszystko, aby ochronić prawdziwego sprawcę mordu przed karą. Oswald został zabity. Zabójca Oswalda również zmarł w dziwnych okolicznościach. Jacqueline żyła stosunkowo krótko, więc zabrała ze sobą tajemnicę do grobu. W tle chodzi prawdopodobnie o jakąś historię miłosną, w którą uwikłał się Kennedy. Motywy zabójstwa stają się więc jasne. Oczywiście to okropne, ale to jest życie i nic nie można temu zaradzić. Prezydent Kennedy został zastrzelony najprawdopdobniej przez własną żonę.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika asd

Kennedy była rodziną

Kennedy była rodziną irlandzkich mafiozów, którzy weszli w drogę FED - prywatnemu bankowi mającemu patent na produkcję dolarów, którą to chcieli przenieść do mennicy państwowej.

Portret użytkownika kolo21

filmikach na Y.T widac jak

Na filmikach na Y.T widać jak trafia go pierwsza kula Oswalda, pochyla się trafiony nad żoną a ta mu wpakowała kolejną kule w łeb. Głowa mu wybuchła od środka, dostał z lewej strony a czaszka ekspolodała z prawej strony. Spluwę wrzuciła mu za plecy. Każda kobieta, spanikowała by i zaczeła krzyczeć sparaliżowana ze strachu. A ta dała drapaka na tył lumuzyna momentalnie.

kolo21

Portret użytkownika baca

"ten jest sprawcą kto odnosi

"ten jest sprawcą kto odnosi korzysć" - maksyma prawna ze Starożytnego Rzymu

Kennedy zdelegalizował dolary Rotszylda czyli Rezerwy "Federalnej" i zaczął drukować własne czyli rządu USA a nie Rezerwy jakiejś - dlatego zrobiono mu publiczną egzekucję a zamachu nigdy nie "wyjaśniono"

aby go zamataczyć szokiem jest że wszystkie kopie filmu Zaprudera z zamachu... podmieniono!!! Wszystkie na świecie!

na tym filmie z artykułu, którego lepsza jakośc jest jeszcze tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=BYDjK2XCPJM

widać sześć osób w limuzynie a tak naprawdę było ich cztery

wszyscy którzy pamiętają ten film sprzed podmiany pamiętają doskonale że były w limuzynie cztery osoby...

skąd nagle od paru lat jest w tej limuzynie 6 osób?

szok...

a tak wyglądało to naprawdę z innego ujęcia:

niestety ale fimu Zaprudera z tą ilościa osób i tą limuzyna już nigdzie nie ma a przecież to jest ten sam moment co poniżej, czyli z podmienionego filmu który jest obecnie wszędzie - także w artykule:

fotografie jednak z tamtego okresu nadal pokazują limuzynę bez środkowego rzedu siedzń - na 4 osoby

zagadka stulecia: po kiego grzyba podmieniono wszystkie filmy Zaprudera które ludzie pamiętają zupełnie inaczej?

powód jest pewnie ten sam co przyczyna dla której NASA "zagubiła" najważniejszy film w historii świata - ten nakręcony podczas rzekomego lądowania na księżycu. jedno wielkie koszerne mataczenie aby zagmatwać prawdę...

Portret użytkownika baca

a tu jeszcze parę prawdziwych

a tu jeszcze parę prawdziwych fotek z chwili zamachu no i oryginalną limuzyną oczywiście:

i aha na podmienionym filmie Zaprudera w ogóle nie ma fotografów robiących powyższe oryginalne zdjęcia a powinni stać tuż obok limuzyny na trawniku najdalej... do dowód że film Zaprudera to podmianka i to zgoła niedawna

Portret użytkownika baca

do ciebie oszołomie no i do

do ciebie oszołomie no i do Tereni z Torunial bo się dziewczynka nakręciła niezdrowo:

Uwaga, uwaga, bo nie będę powtarzał.

1. w rekonstrukcjii secret service zabójstwa Kennediego brała udział BIAŁA limuzyna... nadążacie?

2 film z rekonstrukcji jest CZARNO BIAŁY

4 użyto limuzyny 4 osobowej, bo czteroosobowa brała udział w zamachu.

tutaj jest oficjalna rekonstrukcja zamachu

https://www.youtube.com/watch?v=OeLpnnwEQUY

O rany jak będą kiedyś robić rekonstrukcję katastrofy smoleńskiej żeby wybić resztę bliźniaków no to OCZYWISTE że wezmą drugą brzozę i drugiego tupolewa a nie np boeinga i baobabu jakiegoś, ok?

Jak będą robić rekonstrukcję wyburzenia WTC to wyburzą WTC a nie pałac kultury, nadążamy prawda?

no a teraz zażyjcie oboje po pół butelki kropel do głowy.

film Zaprudera jest podmieniony bo oryginalny coś musiał ujawnić i dlatego go trzymali długo w ukryciu - potrzebowali czasu aby podróbkę dokręcić...

 

 

Strony

Skomentuj