Babcia z Litwy od ponad 10 lat je tylko piasek, który wyleczył ją z raka mózgu!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube/Ruptly

Są na świecie rzeczy, które się filozofom nie śniło. Należy do nich przypadek starszej kobiety, która od ponad dekady żywi się tylko i wyłącznie piaskiem. Nietypowa dieta nie tylko poprawiła jej ogólny stan zdrowia, ale także pozwoliła wyeliminować nowotwór mózgu, który był już w zaawansowanym stadium!

 

70-letnia Stanislava Monstvilene nie je nic poza piaskiem i jest zdrowsza od niejednej kobiety w tym wieku. Według niej, "dieta mineralna" wyleczyła ją z chorób. Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu, gdy przechadzając się po podwórku jej głos wewnętrzy zaczął mówić, aby wzięła piasek i zjadła go. Tak też zrobiła, choć początki były bardzo trudne.

 

Starsza kobieta opowiada, że za pierwszym razem dławiła się, lecz z biegiem czasu jej organizm przyzwyczaił się, a nawet uzależnił od nowej diety. Stanislava Monstvilene twierdzi, że teraz jest wręcz zmuszona jeść piasek, gdyż bez niego doświadcza problemów zdrowotnych. Terapeutka Liliana Vaishvilene potwierdziła, że 70-latka jest zdrowa i od kilku lat nie zgłaszała się po pomoc medyczną.

Sprytna babcia udzieliła nawet kilku porad. Zasugerowała zjadanie samego piasku i porzucenie jakiejkolwiek innej żywności. Stanislava wskazuje również, że mokry piach dodatkowo gasi pragnienie. Początki nowej diety są bardzo trudne, dlatego babuszka radzi, aby uzbroić się w cierpliwość.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

wyraźnie widać że przez te

wyraźnie widać że przez te kilkanaście lat, udało się babci wyremontować zdrowie, ale pojawiło się nowe niebezpieczeństwo ... w okolicy na dniach może dojść do wstrząsow pochodzenia górniczego...

Głosuj za
107

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Piter

Taaa krzem jest bogaty w

Taaa krzem jest bogaty w białko i węglowodany Smile Takie brednie są wręcz niebezpieczne, bo jakiś idiota może to faktycznie zrobić...

Głosuj przeciw
-66

Strony

Skomentuj