Na zdjęciu z 1890 roku kobieta rozmawia przez smartfon

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W sieci regularnie wynajdywane są zdjęcia ludzi, na których znajdują się przedmioty z zupełnie innej epoki. Na przykład w 1937 roku na płótnie Umberto Romano przedstawiono Indianina z iPhonem, a w filmie pt. Cyrk z 1928 roku sfotografowano kobietę trzymającą telefon komórkowy.

 

Tym razem uwagę przykuła fotografia wykonana w 1890 roku przez Karla Störmera. Na zdjęciu widać kobietę, która rozmawia przez telefon komórkowy. Störmer miał zaledwie dziewiętnaście lat, utrwalając ten obraz. Warto zauważyć, że Karl nie zmuszał nikogo do pozowania itp. Zdjęcie zrobił nagle z ukrycia. Eksperci potwierdzili autentyczność fotki.

 

Specjaliści są zgodni, że w rękach kobiety znajduje się obiekt, który bardzo przypomina telefon komórkowy. Rodzi się pytanie, czy ta pani nie pochodzi z przyszłości? Jeśli tak, dlaczego przyciska urządzenie do ucha, skoro nie było wtedy stacji bazowych i satelitów?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Doman

"Cyrk z 1928 roku

"Cyrk z 1928 roku sfotografowano kobietę trzymającą telefon komórkowy." Po pierwsze nie w filmie Cyrk tylko podczas premiery filmu przed kinem - po drugie nie telefon tylko aparat słuchowy - dość powszechny w tamtym okresie. Może tacy ludzie jak ty powinni odpowiadać prawnie za swoje słowa? Bo przecież jesteś zwykłym kłamcą.

Portret użytkownika Doman

"Cyrk z 1928 roku

"Cyrk z 1928 roku sfotografowano kobietę trzymającą telefon komórkowy." Po pierwsze nie w filmie Cyrk tylko podczas premiery filmu przed kinem - po drugie nie telefon tylko aparat słuchowy - dość powszechny w tamtym okresie. Może tacy ludzie jak ty powinni odpowiadać prawnie za swoje słowa? Bo przecież jesteś zwykłym kłamcą.

Portret użytkownika meg

Przecież ta kobieta trzyma w

Przecież ta kobieta trzyma w ręku szczotkę do włosów.... ale sie uśmiałam hahahhahahahahahhah.... hahhahhahahahhahahhahahahahahha.... Panie Tallinn ma pan coś z głową, niestety to trzeba przyznać...

Portret użytkownika hyhpolak

na filmie jest efekt CERN -

na filmie jest efekt CERN - szkoda czasu zmieniaja przeszlosc... sk... zdjecia sa jak nowe!!!

to wlasnie jest spowodowane efektem CERNu - wiekszosc zdjec czarnobialych staly sie bardzo wyraznie np Hitlera...  byc moze tej kobiety nie bylo w 1890 na zdjeciu teraz juz jest

Portret użytkownika iaz

Któregoś dnia pani Wandzia,

Któregoś dnia pani Wandzia, zacna mieszczka, wkłada rękę do torebki i co wyciąga? Dziwne urządzonko, którego na oczy nie widziała. Jakieś szkiełko, guziczki mniejsze, większe. Co to może być? Myśli Wandzia. Ech, nie wiem, ale pogadam sobie przez to coś, nic to, że nie mam z kim, pogadam do siebie...

Portret użytkownika baca

klientka ociera łezkę dłonią,

klientka ociera łezkę dłonią, albo usuwa smarka... niepokoi mnie ten typ na rowerze który przywiózł na rynek kobietę bez nogi i oparł ją o drzewo nie wiedząc co z nią dalej począć - zgaduję że ci bogobojni ludzie chcieli ją powiesić za cudzołóstwo ale mieli problem z taboretem pod jej nogi z braku nogi... jak widać nawet policja niczego tam nie wygłówkowała... a ta od telefonu aż się ze śmiechu zasmarkała i poryczała... 

Portret użytkownika kolo21

Na smartfona to nie wygląda,

Na smartfona to nie wygląda, raczej na zwykłą słuchawkę od telefonu. Nawet teoretycznie, gdy by byli podróżnicy w czasie, to by tak publicznie na nawijali przez telefony. Głupota że to smartfon, może jakieś inne urządzenie do komunikacji, ale nie komórka.

kolo21

Portret użytkownika spacepol

W 1890 roku zdjęcie "nagle z

W 1890 roku zdjęcie "nagle z ukrycia"? HA HA HA. Ktoś kto pisze takie bzdety niema pojęcia jak wtedy były robione fotografie. A kobieta na zdjęciu zwyczajnie "wlazła" w kadr i zasłania się przed aparatem.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj