Mroczne sekrety watykańskiej sali konferencyjnej. Czy papież służy reptilianom?

Kategorie: 

Źródło: imgur.com

Gdy ktoś uświadomi sobie, co prezentuje konstrukcja papieskiej sali konferencyjnej w Watykanie, może być zszokowany. Sala zawiera bowiem elementy, które niektórym kojarzą się z reptilianami. Czy to tylko pareidolia czy też raczej zamierzony efekt? 

 

Sala konferencyjna Papieża, znana również jako Sala Konferencyjna Pawła VI lub Sala Audiencji Papieskich, która znajduje się częściowo w Watykanie, a częściowo w Rzymie we Włoszech, to obiekt, nazwany na cześć papieża Pawła VI i zbudowana w 1971 roku przez włoskiego architekta Pier Luigi Nervi, może pomieścić 6300 osób. Budynek został zaprojektowany przy użyciu zbrojonego betonu, według pomysłu słynnego architekta Pier Luigi Nervi. Twórca ten znany jest z prostych, ale praktycznych projektów, solidności i sumienności. Czy to mozliwe, że zawarł on w tej bryle jakieś przesłanie?

Jak widać na powyższym obrazku, po obu stronach budynku znajdują się dwa okna przypominające oczy. Są one wykonane z witraży i znajdują się w przybliżeniu pośrodku długości budynku po obu stronach. W centrum kształtu oka można zobaczyc szczelinę przypominającą źrenicę gada. Aby zrozumieć całe ukryte znaczenie projektu, lepiej spojrzeć na oba oczy razem. Dopiero z takiej perspektywy można zauważyć rzeczywistą formę tego budynku i dostrzec całe sekretne znaczenie konstrukcji - dwoje oczu gada, które patrzą na ciebie, gdy obserwujesz scenę.

W centrum jest coś jak posąg, a po obu stronach wyraźnie zarysowane dwa ostre kły. Dach i boczne części budynku również przypominają łuski węża. Skoro cały budynek przypomina głowę węża, można przypuszczać, że wszystko to zostało zaprojektowane i zbudowane celowo. Budynek został zbudowany w taki sposób, że papież wydaje się mówić wprost z ust gada. Odkrycie to może być dla niektórych trudne do zaakceptowania, ale symbolika węża jest w tym przypadku aż nadto oczywista. Zatem jaki może być powód powstania tego dziwactwa?

 

Tutaj dochodzimy do znanej teorii spiskowej, wedle której światem rządzą jaszczurze istoty, zwane reptilianami. Już od dawna spekuluje się, że kontrolują one polityków na całej planecie. Jakkolwiek dziwnie to brzmi wierzą w to całe rzesze ludzi. Niektórzy sugerują, że sa to istoty pozaziemskie, ale są też opinie, że moga to być wyewoluowane dinozaury, czyli pierwotni władcy Ziemi. Politycy wiedzą o tym, ale nie informują na ten temat.

 

Paul Heller, były kanadyjski minister obrony przyznał kiedyś publicznie, że przynajmniej cztery różne gatunki obcych odwiedzały Ziemię w ciągu ostatnich tysięcy lat. Teoria o wpływie gadów na naszą cywilizację nie jest nowa i można ją znaleźć w wielu tradycjach i kulturach. Spopularyzowano to m. in. w dziełach znanego brytyjskiego pisarza, Davida Icke.

 

Gadzia symbolika jest wszechobecna, ale nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Papieska sala konferencyjna jest tego dobrym przykładem. Zakładając, że światowe religie są używane do kontrolowania mas. Logiczne zatem wydaje się, że taka nieznana opinii publicznej gadzia rasa, kontroluje je wszystkie, tak jak światową politykę. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rooobaczkowa

Gdy patrzę na na tego niby

Podobny obrazGdy patrzę na na tego niby Jezusa na przodzie sali to pod pewnymi kątami odnoszę  wrażenie, że to nie Jezus ale jakiś gad. Włosy są tak uformowane, że cała postać z oddali przypomina zarys dinozaura. Cała dekoracja po bokach też jest jakaś diaboliczna.

Portret użytkownika Alien9174

...

"7I nastąpiła walka w niebie: Michał i aniołowie mieli walczyć ze Smokiem. I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie, 8Ale nie przemógł, i już się miejsce dla nich nie znalazło. 9I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i Szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie. 10

12Dlatego radujcie się, niebiosa i ich mieszkańcy! Biada ziemi i biada morzu -- bo zstąpił do was diabeł, pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu." (Ap.12:7-12)

Więcej w książce "Apokalipsa Czas Spełnienia". 

Portret użytkownika Kimbur

Taki długi i gruby, że aż cię

Taki długi i gruby, że aż cię dusi? W efekcie masz słaby dopływ tlenu do mózgu. Niedotlenienie wpływa na Twój sposób myślenia. Myślenie to jest więc upośledzone. Odetnij węża a zaczniesz lepiej oddychać i mysleć!

Portret użytkownika Dr nałk

Trudno powiedzieć czy

Trudno powiedzieć czy przypadek. Napisz artykuł, opublikuj zdjęcia. Geniusze z tego portalu na pewno przyjdą z poradą w tej sprawie. Ale ja na wszelki wypadek od razu uciąłbym gadowi łeb Blum 3

Strony

Skomentuj