Amerykanka wydłubała sobie oczy w kościele! Nikt nie wie dlaczego!

Kategorie: 

Źródło:

Straszny incydent miał miejsce w jednym z kościołów w amerykańskim okręgu Anderson w Południowej Karolinie. Dziewiętnastoletnia dziewczyna, której personaliów nie podano, wydłubała sobie oczy stojąc w zatłoczonym miejscu w kościele. Ranna niewiasta przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii, donosi Fox News.

Dziewczyna trzymała wyciśnięte oko w dłoniach, krzyczała i pokazywała je przechodniom. „Nie zbliżaj się do mnie!" – mówiła z trudem. Miejscowi wezwali policjantów, którzy początkowo nie chcieli uwierzyć, że coś takiego może się wydarzyć.

„Przechodziłam obok tej dziewczyny, kiedy to wszystko się wydarzyło. Najpierw usłyszałam krzyki, potem zobaczyłem krew i od razu zrozumiałam, że dzieje się coś strasznego" – powiedziała Elizabeth Hiott, mieszkanka regionu Anderson.

W końcu udało się doprowadzić pokrzywdzoną do samochodu i zabrać ją do szpitala. Funkcjonariusze policji potwierdzili, że dziewczyna wydłubała sobie oczy. Dlaczego Amerykanka to zrobiła? Nie wiadomo.

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Moore

Widziałem dobry film "Ukryty

Widziałem dobry film "Ukryty wymiar" ["Event Horizon"] - tam Sam Neill, odtwórca jeden z głównych ról, też sobie wydłubał oczy, gdyż stwierdził, że są mu juz niepotrzebe - potem nieźle broił i bez nich.

Portret użytkownika zibi1973

Tak to dobry film ale ja to

Tak to dobry film ale ja to bym obejrzał take coś o płaskiej ziemi,wiesz jak to się zaczęło,tak od początku ziemi,o podobnym czymś do żółwia i słoni co trzyma ziemię,o ufonicznych,bez obaw i tak baranki nie zauważą czy to coś z faktu będzie,większości jak powiedzą coś w tv to takie na rękę,a filmy to filmy,nie ma żadnego takiego filmu sf,ciekaw jestem czemu bo pan nie każe?,może by ktoś zrobił taki film na bazie Dave Murphy ocalenie,daje że będzie 100% oskar,zarobi dużo milionów,widząc ilu zagorzałych płaskoziemców,sam bym taki obejrzał 

Portret użytkownika Moore

Wiesz - jak Ridley Scott w

Wiesz - jak Ridley Scott w Prometeuszu podją ciekawy temat o pochodzeniu człowieka od "rasy inżynierów", to dostał potem takie cięgi od środowisk religijnych, że kolejna część Prometeusza musiała tak zboczyć z tematu, że stała się obcym "VII" o kolejnym krwiożerczym obcym. Inaczej nie otrzymałby wsparcia od wytwórni filmowych. Artyści, których twórczość wymaga dużych pieniędzy mają związane ręce.

Portret użytkownika b@ron

dokładając przypadki gdy

dokładając przypadki gdy ludzie gryzą sąsiadów bądź niedawno w krakowie facet chciał pogryźć dziecko a nie mieli żadnych odchyłów psychicznych... myślę że eksperymenty z falami ELF są w stanie zaawansowanym

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj