Na dnie Pacyfiku znaleziono coś co wygląda na gigantyczną piramidę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mówią, że na dnie morza kryje się mnóstwo sekretów - ale ten może być większy niż większość. Wirtualni archeologowie wierzą, że dostrzegli „idealną piramidę" głęboko na dnie Pacyfiku.

 

Archeolog Marcelo Igazusta z Argentyny przy pomocy aplikacji Google Earth znalazł gigantyczną konstrukcję na dnie Oceanu Spokojnego. Używając współrzędnych 12°8'1.49'N 119°35'26.39'W, Igazusta twierdzi, że widział promień światła jaśniejący w ciemności głębin. Zgodnie z sugestią naukowca, ta struktura jest piramidą, która może być częścią zaginionej Atlantydy. Igazusta studiował zdjęcia satelitarne przestrzeni wodnej znajdującej się na zachód od Meksyku. Według wstępnych danych długość konstrukcji wynosi 14-18 metrów.

Naukowcy związani z badaniem obrazów sugerowali, że piramida może należeć do zatopionej cywilizacji Atlantydy. Mają nadzieję, że odkrycie będzie kluczem do znalezienia tajemniczego państwa. Według innej wersji może to być obiekt pozaziemskiego pochodzenia, ponieważ ludzie nie byli w stanie wznosić tak masywnych struktur.

„To monumentalne odkrycie. Ludzie nigdy nie byliby w stanie zbudować takiej struktury. Mogli to zrobić tylko kosmici, którzy pewnie tam mieszkali"- powiedział ufolog Scott Waring.

Atlantyda jest uważana za mitologiczne państwo wyspiarskie, które zniknęło po silnym trzęsieniu ziemi, któremu towarzyszyło powódź. Wydarzyło się to około 9500 lat p. n. e.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika moon fake

Fakt , pełno tego bo to nie

Fakt , pełno tego bo to nie piramidy, Na oceanie spokojnym nie może być piramid bo tam nie ma wcale płaszcza ziemskiego. Wyleciał w kosmos .Piramidy i inne budowle moga byc tylko w innych oceanach zatopione a te krosty których pełno na oceanie spokojnym to spadajaca ze stratosfery magma która nie dała rady odlecieć w kosmos i przylepiła się na wstepnie juz przestudzoną nową atrapę skorupy ziemskiej w miejscu wyrwy która powstała po uderzeniu Marduka. Z kolei te łuki z magmy na dnie jak wkoło rowu marianskiego etc to fale magmy wyrzucone przez opadajace sąsiednie płyty płaszcza po fali uderzeniowej. właćzcie wyobrażnie i te skrawki wiedzy których juz wszędzie pełno a samo wam wyjdzie .Sprawdzcie sobie na początek w wiki grubość płaszcza ziemskiego na oceanie spoko. i w innych miejscach.Teoria pangei w kosz

Skomentuj