Polski ksiądz miał kontakt z UFO? Niezwykła relacja!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Polski Kościół Katolicki megalityczny i kosmiczny jest dla wielu chrześcijan ostoją normalności, pomijamy tu oczywiście ostatnie lata rewolucji, jaka ma miejsce we wnętrzu tej organizacji, a którą przepowiedziała Maryja Dziewica. Dotyka ona nie tylko katolików, jest prowadzona na wszystkich frontach.

 

Chodzi o ludzkie dusze, a także, co należy podkreślić, i co jest zaznaczone w programie, o wolność decyzji ! Ta duchowa i niezwykle tajemnicza zawierucha Kościoła pod dowództwem Watykanu została znakomicie opisana w bestselerowej książce pt.: "Czwarta Tajemnica Fatimska" Antonio Socciego.

Wśród grona żyjących katolickich kapłanów znajdują się wybitni Polacy. Jednym z nich jest bohater proponowanej tu prelekcji. Nasz rodak w młodości doświadczył kontaktu z istotą innowymiarową, co odcisnęło się na jego całym życiu. Wykład jest niezwykle interesujący, nawet jeśli zawiera jakieś niepewne materiały, to i tak wspaniale tłumaczy to co się wydarzyło przed potopem, po potopie, ale również w Niebie, kiedy miała miejsce anielska próba, na czym polegała, Kto był przyczyną wielkiej kosmicznej bitwy ? Jaką rolę odgrywamy na gwiezdnej arenie ? Tego dowiecie się państwo z tego filmu, zapraszamy !

Katolicki polski ksiądz miał kontakt z UFO, niezwykły wykład w sprawie kosmitów

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika tomas67

Wydarzenia z młodości?

Wydarzenia z młodości? Całkiem możliwie, jeśli tak było na dobre mu wyszło. Mądrze mówi o tajemnicach Świata. Prześwietlił wzorcowo jak działa diabeł - wszystko wyśpiewał o nim. Z większąścią się można zgodzić, nawet obnażył UFO. Przybysze z kosmosu wcale nie muszą być dla nas dobrymi duszkami. Obcy to kolejna władza z własnym systemem, która zniszczy w nas radość z życia wkładając kajdany "oczipowanie". Ksiądz też, zbyt mocno zawierzył Kościołowi. To kolejny system, który upodla życie na Ziemi. I tu jest odpowiedź na jego pogląd o poznaniu szatana na własnej skórze - włożenie sutanny.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kolo21

Dlaczego jak klikne będąc

Dlaczego jak klikne będąc zalogowany, na tło z logo Inne medium, to zmiejsca mnie wylogowuję. I jeżeli napiszę byle jak artykuł, to nie będę juz miał tego napisu Nowy. Bo jak moge być nowy, skoro konto mam od 6 lat. Zresztą I.N źle liczy, założyłem konto w marcu 6 lat temu, dwa tygodnie po założeniu konta na Z.N.Z

kolo21

Portret użytkownika baca

ciekawe jaki artykuł napisał

ciekawe jaki artykuł napisał kosmita który mial spoktanie bliskiego stopnia z księdzem... pewnie coś takiego:

samiec, był czarny, miał sukienkę, gadał jak potłuczony o gadających wężach, odczuwa silny popęd do zmarłej kobiety i jej zmarłego syna, pił sam do obrazu, potem klęczał i mówił do sufitu... konkluzja końcowa: nie wolno go rozmnażać bo nawet do zoo się nia nadaje....

Portret użytkownika Zag83

Jak slysze,ze ,,nie moglem

Jak slysze,ze ,,nie moglem sie ruszyć ani mowić,, to kojarzy mi sie tylko z jednym,paraliż przysenny:)nie raz tak człowiek miał ze czuł obecnosc kogos lęk itd to jest normale i dzieje sie w naszych mozgach podczas zasypiania itd.:)

Portret użytkownika Vamos

Drogie dziecko, to nie jest

Drogie dziecko, to nie jest normalne...Jeśli rzeczywiście Tobie się to zdarza, nie wyrażaj na to zgody a mianowicie spróbuj się obudzić za wszelką cenę i powiedz że tego więcej nie chcesz! A za następnym razem jeśli tylko poczujesz coś takiego natychmiast się budź...Jeśli pozwolisz się temu ogarniać, w końcu Cię "zasiedli "... Wiem jak to brzmi, i jaką kupę śmichu bedą mieć bace i reksy ale rzeczywistość nie jest taka śmieszna... Życzę powodzenia...

Portret użytkownika Goch

Kościół mówi, że w Niebie nie

Kościół mówi, że w Niebie nie ma zła. Jest tylko samo dobro i miłość. Skoro tak, to skąd się wziął bunt Aniołów? Bunt jest złem. W Niebie dokonała się walka pomiędzy dobrymi Aniołami a złymi. Coś mi tu nie gra! Niebo i wewnętrzna walka? Coś jak wojna domowa? To znaczy, że samo pojęcie zła nie pochodzi z czasów ziemskich. Ono było już wcześniej.  

Strony

Skomentuj