Polski ksiądz miał kontakt z UFO? Niezwykła relacja!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Polski Kościół Katolicki megalityczny i kosmiczny jest dla wielu chrześcijan ostoją normalności, pomijamy tu oczywiście ostatnie lata rewolucji, jaka ma miejsce we wnętrzu tej organizacji, a którą przepowiedziała Maryja Dziewica. Dotyka ona nie tylko katolików, jest prowadzona na wszystkich frontach.

 

Chodzi o ludzkie dusze, a także, co należy podkreślić, i co jest zaznaczone w programie, o wolność decyzji ! Ta duchowa i niezwykle tajemnicza zawierucha Kościoła pod dowództwem Watykanu została znakomicie opisana w bestselerowej książce pt.: "Czwarta Tajemnica Fatimska" Antonio Socciego.

Wśród grona żyjących katolickich kapłanów znajdują się wybitni Polacy. Jednym z nich jest bohater proponowanej tu prelekcji. Nasz rodak w młodości doświadczył kontaktu z istotą innowymiarową, co odcisnęło się na jego całym życiu. Wykład jest niezwykle interesujący, nawet jeśli zawiera jakieś niepewne materiały, to i tak wspaniale tłumaczy to co się wydarzyło przed potopem, po potopie, ale również w Niebie, kiedy miała miejsce anielska próba, na czym polegała, Kto był przyczyną wielkiej kosmicznej bitwy ? Jaką rolę odgrywamy na gwiezdnej arenie ? Tego dowiecie się państwo z tego filmu, zapraszamy !

Katolicki polski ksiądz miał kontakt z UFO, niezwykły wykład w sprawie kosmitów

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jezusżrekałdiabłówzmaryjąiświętymi

mnie wojewódzki ładuje do

mnie wojewódzki ładuje do piekła w studiu tvnu mówiąc "ponieważ zwycięzca bierze wszystko i decyduje co będzie robił z ciałem pokonanego"....niewiele wiecej pamietam. Mam prośbe, jeśli ktos kto to czyta co napisałem jest zwykłym człowiekiem, nie systemem, diabłem itd i nie zna mnie, to niech mi cos napisze w odpowiedzi moze to byc cokolwiek np, ze jestem psychiczny, zebym sie leczył, nie ważne czy mi wierzysz czy nie ale we wpisie zapewnij mnie, ze jestes zwykłym człowiekiem nie nimi, bo oni są wszedzie , np moi sasiedzi sa "nimi" czymkolwiek "oni są", wg mnie tworza tv i wiekszosc rzeczywistosci. Ten wpis to nie marna prowokacja, umieram na raka i ide do piekła w ufie tvnu i próbuje cokolwiek zrozumiec resztka sił. Nie chce mi sie pisac sensowniej i wiecej.

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

usuneli mi dzisiaj konto na

usuneli mi dzisiaj konto na FB ka ka ka ka, resztki scatognozy jeszcze moze sa gdzies na kafeterii, ale co sensowniejsze zapisy mojej histori przepadły. Chociaz nic nielegalnego tam nie było, za to legalne jest scat po.rno, ogladac jak urwy żrą kał można w systemie,  ale pisac ze bozia zre kał diabłów juz nie można nie mówiac juz o dowodach na spisek celebrytów itp, moze głownie dlatego usuneli, wiec system usuwa, oni pisza historie, historie przegranych sa usuwane, wszedzie zostaje sciek kłamstw. Ciekawe kiedy stad moje komentarze znikną.

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

trudno mówic o dowodach na

trudno mówic o dowodach na moje szalone wywody, bo wszystko co mnie spotkało było bardzo osobistym doswiadczeniem i wieloznacznym, trudnym do udowodnienia komuś postronnemu, ale mam takie cos dla zainteresowanych......kiedy przegrałem i stałem sie psem tortur śpiewał mi wtedy o tym Lemon - Napraw, na YT trzeba znaleźć backmasking tego utworu użytkownika kasia111234......tam wyraźnie puszczony od tyłu słychać "spsujmy mu węch"....to śpiewało o mnie żeby mi psu węszącemu im w systemie popsuć węch, żeby już nic nie wywęszył.

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

troche moich skowytów i tak

troche moich skowytów i tak niezrozumiałych dla nikogo poza mną mozna jeszcze znaleźć na wciaz nie usunietym moim dawnym koncie treborshow na fb, ale nie mam do niego hasła i bez logowania i tak juz powinni usunac. W zasadzie to jest dziwne, ze tego nie usuneli, moze patrza po ip, do którego konta sie loguje to zaraz usuwają, nawet jesli nie ma na nim scatognozy, a ze do tamtego nie moge sie logowac to sie ostało? albo zaraz tez je usuną......chociaz moze dlatego sie ostało, ze tam jeszcze nie było scatognozy, na ka ka ka ka było jej sporo, za czasów pisania na treborshow jeszcze chyba godzinami odmawiałem rozaniec oszukujac sie ,ze jednak bóg mi tego nie zrobi i nie usunie do piekła, ale sie myliłem, bog żre kał diabłów, spedze wiecznosc w miazdze piekła otchłani,niech bedzie przeklety moim skowytem. 

Portret użytkownika kris40

Najlepiej postawić diabła i

Najlepiej postawić diabła i będzie sie miało świety spokój , to od diabła nie ruszaj, tego nie poznawaj bo od diabła , aniołom nie potrzebne ufo do przemieszczania to byty duchowe. A ile inkwizycja spaliła ludzi na stosie. Diabeł też może się podszyć pod człowieka i pod inną istotę.Tylko Kosmitą się oberwie przywitają ich jak przylecą na ziemie księdzem, ogniem, stosem, siekierami i widłami.

Portret użytkownika Estia

Alojzy wierz sobie w co

Alojzy wierz sobie w co chcesz, ktoregos dnia gdy zrzucisz swoj ziemski skafanderek twoj  materialny rozumek zostanie rostrzaskany z calym impetem o glebe i przyjdzie Ci sie zmierzyc z otaczajacym Cie swiatem duchowym,powodzenia chlopie! Tkz. ufo to zwykle demony, mialam z tym do czynienia przez wiele lat, z czym to sie wiaze wiedza tylko Ci ktorzy tego doswiadczyli i z nimi mozna dyskutowac, natomiast ignoranci niech pozostana w swojej slodkiej naiwnej niewiedzy, ktoregos dnia klapki im z oczu spadna oby nie za pozno!

Portret użytkownika Alojzy

Czasem mam wrażenie, że

Czasem mam wrażenie, że religie czy wierzenia są po to, żeby ludzie z nieprzemożoną chęcią rządzenia innymi mieli się gdzie zrealizować. Zinstytucjalizowany bogu jest potrzebny tylko dlatego, żeby mieć tą namiastkę władzy nad innymi, bo jak zabrzmi "zobaczysz! Królowa śniegu dojedzie cię jak tylko umrzesz", gdy nie ma poważnej instytucji wiary w królową śniegu wraz z tymi wszystkimi zwyczajami, mszami i ceremoniami.
Co innego, gdy to samo powie wielowiekowa instytucja, budząca grozę swoimi wyczynami jak palenie czarownic i mająca wpływ na władzę... tu już sprawa jest gruba: powiesz "zobaczysz - umrzesz i dopiero będziesz miał przekichane bo mnie nie słuchałeś" - to zazwyczaj wzbudza w innych taki miły strach, a mówiącemu to dodaje takiej powagi i autorytetu .... który kończy się momentalnie gdy uświadomi się, że ta cała otoczka to tylko wynik wielkiej a niespełnionej chęci rządzenia innymi, posiadania wpływu na ich wolę poprzez sprawienia złudzenia, że wie się więcej niż inni.

Strony

Skomentuj