Dziesiątki ptaków zostało zmasakrowanych na brazylijskiej farmie!

Kategorie: 

Źródło: pixabay

W ciągu ostatnich siedemdziesięciu lat odnajdywano już wiele zabitych i okaleczonych zwierząt. Zwykle leżały one na boku i nie posiadały niektórych narządów takich jak serca, oczy, języki czy płuca. Czasami, zwierzęta były nawet opróżniane z krwi! Najnowsze tego typu zdarzenie miało mieć miejsce kilka dni temu w Brazylii.

W Baiirro Alto, w Brazylii, odnaleziono 60 sztuk zaszlachtowanego drobiu. Tylko dwa kurczaki pozostały przy życiu, a reszta gęsi, kaczek i kur została odnaleziona martwa i bez serca. Narząd ten został dosłownie wyrwany z ich klatek piersiowych.
Nie natrafiono na żaden ślad po włamaniu do kurnika a więc trudno stwierdzić kto lub co dokonał tej masakry.

Właściciel drobiu twierdzi, że ani on, ani sąsiedzi nie słyszeli żadnego hałasu, który wskazywałby na obecność jakiejś osoby w tym miejscu. Ludzie którzy mieli kontakt ze zwierzętami rolnymi powinni zdawać sobie sprawę, że kury, gęsi i kaczki nie są w stanie milczeć podczas wyciągania ich jajek a co dopiero wyrywania ich serca.

Biorąc pod uwagę region świata z jakim mamy tutaj doczynienia, pierwszym podejrzanym byłaby pewnie mityczna El Chupacabra. Stworzenie znane z atakowania zwierząt oraz wysysania ich krwii lub wyrywania organów wewnętrznych. To wyjaśnienie burzy się nieco gdy spojrzymy na zdjęcia kilku ze zwierząt, które nie zostały rozszarpane a raczej poddane zabiegowi i to z niesamowitą precyzją. Co takiego mogło zamordować ponad 60 ptaków, pozbawić je serca i odejść niezauważone? Czyżbyśmy mieli tu doczynienia z jakąś inną nieznaną jeszcze kryptydą? A może poprostu złośliwym i na domiar złego sadystycznm sąsiadem? Odpowiedź na to pytanie pozostaje poza naszym zasięgiem.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

nie ma się co dziwić, gęsi

nie ma się co dziwić, gęsi robiły sobie jaja latami... a ktoś je ciągle zabierał, tak dla jaj...

no więc nie miały już serca do znoszenia jajek...

nawet twardziel gąsior padł ze złamanym sercem jak mu wykorkował nagle cały harem...

Głosuj za
105

Skomentuj