Czy miliarder Richard Branson jest podróżnikiem w czasie?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W ostatnich latach pisze się o tak wielu podróżnikach w czasie, że nie wiadomo, komu ufać w tej kwestii. Niektóre tajemnicze historie sprawiają, że łato uwierzyć w wehikuł czasu, którym niektórzy ludzie przemieszczają się, korzystając z nadarzających się okazji. Tym razem takie oskarżenie padło na jednego z brytyjskich miliarderów Richarda Bransona!

 

 

Okazuje się bowiem, że zdaniem internautów w 1882 roku architekt Antoni Gaudi stworzył rzeźbę, która dokładnie odzwierciedla wygląd Richarda Bransona. Czy jest to jednak dowód na jego długowieczność, albo że bogacz jest podróżnikiem w czasie?

Podobieństwo zauważył fotograf Zach Culpin, który oglądał szopkę Gaudiego w kościele Sagrada Familia w Barcelonie. Zwrócił on uwagę na postać - praktycznie kopię założyciela korporacji Virgin. 34 – letni fotograf z Dorset mówi, że był zdumiony, gdy ujrzał podobiznę miliardera do jednego z mędrców na wykonanym przez siebie zdjęciu. Fotografia rzeźby nie była poddana obróbce graficznej. A co wiadomo odnośnie samej świątyni? Zaczęto ją budować w 1882 roku i do dziś obiekt nie został ukończony. Pracami kierował architekt Francisco Paula de Villa, ale porzucił realizację swojego dzieła. Po dziś dzień, nie wiadomo dlaczego!

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dd

Podobieństwa:

Podobieństwa:

  1. broda jest - jest
  2. oczy są - są
  3. usta są - są
  4. włosy są - tak

Toż to wykapany Bronson, jedynie charakterystyczny kształt żuchwy i twarzoczaszki się nie zgadza. Ale reszta ok.

Portret użytkownika baca

to są dwaj całkiem różni

to są dwaj całkiem różni podróżnicy w czasie...

ten z lewej podróżuje z mikrofonem a ten drugi to tak naprawdę baba wanga - oczy ją zdradziły no i ten fartuszko kaptuek blokersa... fakt że troche zapuściła brodę ale uważny obserwator i tak nie da się nabrać...

 

Skomentuj