Na Antarktydzie niespodziewanie znaleziono wielkie schody

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W sieci regularnie publikowane są fotografie terenu Antarktydy, wykonane przez satelity. Pewnego dnia, wirtualni archeolodzy na jednym zdjęciu zauważyli coś dziwnego - drabinę prowadzącą do góry. Starożytna budowla, jeśli tak ją można określić, zaczęła wystawać z lodu.

 

O obiekcie rozpisały się światowe media, na przykład TopBuzz (Wielka Brytania). Tajemnicza drabina wyróżnia się pośród niezwykłego krajobrazu.

 

Naukowcy wstrzymują się z komentarzami na ten temat, więc użytkownicy sieci przedstawiają własne wersje powstania obiektu. Być może to tam pod lodem zlokalizowana jest Atlantyda. Inni uważają, że to systemem wentylacji obcej bazy. Nawiasem mówiąc, ufolodzy od dawna podejrzewają, że na niezamieszkałych przez ludzi terenach można obserwować wzmożoną aktywność obcych.

 

Antarktyda od dawna przyciąga uwagę miłośników zjawisk paranormalnych i mistycznych. Wcześniej ufolodzy nie mieli możliwości eksplorowania kontynentu, ale nowoczesne technologie zmieniły ten stan rzeczy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ziom

A co w tym dziwnego.

A co w tym dziwnego.

Jak dla mnie jak by ten śnieg i lód stopniał to pod nim znaleźlibyśmy mnóstwo rzeczy które były by trudne do wyjaśnienia.

Myślę że kiedyś było tam normalne życie i w jednej chwili pokryło wszystko śniegiem, lodem i tak zostało na lata.

Może kiedyś się dowiemy co jest pod spodem.

Skomentuj