Tajemnicza istota pojawiła się na ulicach Santa Fe w Argentynie!

Kategorie: 

Źródło:

Mieszkańcy argentyńskiego miasta Santa Fe byli świadkami dość niepokojącej obserwacji. Na ulicach ich miasta pojawiła się przerażająca istota opisywana przez nich jako pół człowiek pół zwierze. Wykonano nawet zdjęcie tego tajemniczego stworzenia, które zyskało duże zainteresowanie w internecie.

Fotografia przedstawiająca te niezwykłe stworzenie została wykonana późną nocą oraz przy słabym oświetleniu, a więc jej jakość pozostawia wiele do życzenia. Według opowieści świadków, wspomniany stwór zabił kilka psów które wdały się z nim w walkę. Niedługo potem zniknął on bez śladu. Na przestrzeni ostatnich kilku dni internauci proponowali rozmaite teorie odnośnie pochodzenia tego stwora.

Jedną z nich była propozycja mieszkańca Filipin który zasugerował iż sfotografowane stworzenie przypomina wizerunki filipińskiego demona znanego jako Aswang. Zgodnie z miejscowym folklorem jest to potworny pies lub demon który potrafi zmieniać się w koty lub wielkie ptaki oraz żywi się krwią wysysaną ze swoich ofiar. Osobliwy wygląd stworzenia sprowokował niektórych do porównania go z kilkoma podobnymi stworzeniami pojawiającymi się w popkulturze. Niemalże natychmiast zasugerowano iż przypomona on nieco Demogorgona z serialu Stranger Things albo nawet wilkołaka z serii Harry Potter.

To drugie porównanie wydaje się na tyle uderzające, że niektórzy zasugerowali iż fotografia tego stworzenia jest zwyczajnym fałszerstwem co wydaje się całkiem prawdopodobne patrząc na skalę podobieństwa pomiędzy koncept artem stworzenia i zdjęciem tajemniczego stwora które miało być na nim wzorowane.

Mimo iż nie możemy mieć co do tego pewności, wiele wskazuje na to, że nie mamy tu doczynienia z kolejnym przejawem mitu o chupacabrze, a raczej oszustwem, które zyskało sobie międzynarodowe zainteresowanie. Patrząc na oba obrazy trudno uznać tak dużą skalę podobieństwa pomiędzy obydwojgiem z nich za przypadek choć o tym zadecydujcie już sami.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika SAJANIN

Bardziej chodzi o to ze

Bardziej chodzi o to ze zaplodnili jajeczka kobiety bez udzialu macicy co tzn ze juz niedlugo kobiety nie beda potrzebne, i na swiecie zostana same gejusy i transy a plec piekna bedzie do likwidacij

Portret użytkownika wolf

Na pierwszy rzut oka biegnący

Na pierwszy rzut oka biegnący Dog Niemiecki, duży, wyrośnięty, mój znajomy miał takiego, najbradziej znanym przedstawicielem tej rasy jest Scooby Doo, ale to bardzo łagodne psy, na pewno nikogo by nie zagryzły.

Portret użytkownika SAJANIN

A juz myslalem ze nikt o tym

A juz myslalem ze nikt o tym nie napisze! a moze te koncepty artystyczne kierowaly sie wlasnie tym stworkiem bo moze ktos widzial je w laboratoiurm i sie podzielil ta informacjia ze swiatem! a teraz odwraca sie kota ogonem!

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Strony

Skomentuj