Podróżniczka w czasie ostrzega przed dystopią rodem z Terminatora!

Kategorie: 

Źródło: ApexTV

Internet zainteresował się niedawno nowym ogłoszeniem od domniemanej podróżniczki w czasie. Kobieta występująca anonimowo na kanale YT ApexTV, twierdzi że podróżowała w przyszłość aż do 3800 roku. To co widziała można określić jedynie jako mechaniczną dystopię rodem z serii Terminator.

Rzekoma podróżniczka w czasie przedstawiła się jako Bella, w ogłosiła że pochodzi z Albanii. Możliwość podróży po kontinuum czasoprzestrzennym ma ona zawdzięczać spotkaniu z białoruskim fizykiem Alexandrem Kozlovem, który odkrył sposób podróży w czasie. Jako dowód na swoje słowa, kobieta zaprezentowała nawet zdjęcie, które miało pochodzić ze zniszczonego krajobrazu przyszłego świata.

Zgodnie z jej opisem, mocno zamazane zdjęcie które ma stanowić jedyny dowód na jej podróż przedstawia zniszczoną maszynę wojenną zdolną do strzelania wiązkami laserów. Kobieta miała zresztą trafić na inne działające roboty tego typu, a nawet wdać się w rozmowę z jednym z nich. Cała ta sprawa zainteresowała sobą mocno anglojęzyczne media, które mocno rozważały wiarygodność tego wyznania. Żadne z nich nie zwróciło jednak uwagi na samego autora tego filmu a więc kanał ApexTV.

Okazuje się iż kanał ten jest przepełniony rozmaitymi clickbaitowymi filmami na temat podróży w czasie, które często zyskują dziesiątki tysięcy a nawet miliony wyświetleń. Kwestia tego czy mnogość tego typu przekazów świadczy negatywnie o wiarygodności jego filmów jest oczywiście mocno indywidualna. Na ten moment trudno byłoby jednak zignorować fakt, że wiele z opublikowanych tam filmów wskazuje na to, że cała ta historia oraz wiele poprzednich przekazów z tego kanału to poprostu kolejne podejściem ApexTV do zarobienia odrobiny pieniędzy na zainteresowaniu internautów podróżami w czasie.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika aalfa.oomega

Wojna wybuchnie w 2021 roku -

Wojna wybuchnie w 2021 roku - 7 lat po ostatnim kryzysie finansowym! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej - przeczytasz w książce pt.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

Portret użytkownika Znawca

Jakby tak popatrzeć na

Jakby tak popatrzeć na podobieństwa działających dziś tajnych stowarzyszeń to faktycznie cały czas działają do dnia dzisiejszego organizacje Thule mocy Vril ! W przyszłości pewnie będ robić to samo co Hitler.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Kmieciu

Qrva, następna... Który to

Qrva, następna... Który to już podróżnik w czasie, a przynajmniej po tym kolesiu, co z przyszłości przyleciał w chronołazie wypełnionym C2H5OH Blum 3 ...? "Białoruski fizyk Aleksandr Kozłow", da? W to to bym jeszcze uwierzył, bo na prawdziwej Litwie czyli dzisiejszej Białorusi (w odróżnieniu od Żmudzi, przechrzczonej przez złośliwego Szkopa na "Litwę") to uczeni mają głowy nie od parady - miałem przyjemność spotkaćw życiu profesora z Białorusi... Jak jest z przyszłości, to niech powie, kiedy multikulti się skończy i wreszcie smoluchów wypier***ą w końcu z Europy nazad do Afryki, a Szwaboland i UPAdlinę Rosja zaorze bombami...

 

Portret użytkownika ŚZWWWej+++b

6.05-6-7!/8...3.5.18:

6.05-6-7!/8...3.5.18:
 ApoKALI:PSA...Jana 6:14...:
NIEBO ZOSTAŁO USUNIĘTE JAK KSIĘGA ,KTÓRA SIĘ ZWIJA,A KAŻDA GÓRA I WYSPA Z MIEJSC SWYCH PORUSZONE...

   BO JA...mam(tak uwaRZJa cie:) manie:...którą co jest?
ANO(c prySKAY!)...wwwAS ZaŚ TTBBRA:ŚZ A nie:...???CCC 123...
    
   ABYł czas gdym was..."marCHEFczyŁŁ" ! IW tedy...zaczęliście mi bić BRR AVO!JA:ŚZWITTBB SSS+++WWWoŚZ:TY?...Zzzzzznaczy:JA!

   Było to tylko adin raz...na pewno 14.6...(!!!)
    ale r 200...6-7/8????Musiałbym poszperać w arch. Na STARymmm forUMMM Nautilusa...opisywałem swą KILKUletnią "DrWWWalkę " z ...wiatrakami: czyli o tym jak znalazłem ich NAJ MAX...FORMĘ :dla każdego...i NAJ,MAX odpornego na KAŻDY ŚZ(kW!)AUuuu...pogodowy!
     "ŁATWO"...mielibyśMMMY...WWWśzysCYC Z-BIG...DARmowej MOCY!!!
Stosowane wiatraki...są nader wielkie jak i ?DELIKATNE! Przy v-wiatru ponad 25m/sek(=90 km/godz.)...WYMIĘKAJĄ! Są wyłączane...a pozbawione KONtroli...się rozpadają ...(=?Danse makabre:!)

    A MOC...rośnie do 3 potęgi V-wiaTRU!DNO...policzyć?
2x mocniej=8 x WIĘKSZA MOC...3 x?27 x!!!4x?64 x! 5x?125 x!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    
   Tak więc...???KAżdy NADwiatr:Szkwał przedburzowy czy głęboki NIŻ...niesie POTWORNĄ MOC ,a której istniejące wiatraki...nawet nie uśzczKIWAJĄ...się tylko bezradnie,czekając aż ...MOC NY WICHER  osłabnie!!!SIC...
   
   A moje wiatraki...???
 Ha,Ha,Ha...sają wtedy aRZzzzzzzzzzzzzzzzzzzz MMM(OC!!!)iŁŁO TO TO: 6+ADIN KA(?: SA!!!WWW ALI...za dar"M"O,LA !)
 Wiecie,że przy v wiatru 144 km/godz...na KAŻDY m2 pow....napiera MMMOC równa mocy  waszego samochodu???RZ<OO>? Ano ok.40 KM !!!

AWiEYE...jak nie tu to tam...Energia z wiatru całego ŚWIata jest??? Ano tak: ok.100 x...WIĘKSZA niż aktualnie zużywamy czyli potrzebujemy!A i tak zużywamy jej (? trwwwONI!/mmmy...śZLeĆ!)"100"x za duż<OO>!!!

Tak a propo: SUNneJest ponad tys.x więcej...

Do czego zmierzam?
Wasza OBses"JA"...na punkcie EG<OO>...dobiega końca...: Ap.Jana 4/16!!!

ADlaCZEg<OO>???/D N.."o"cy KA(1-7 i7x7 ) nieC...

Tak...
          JA JESTEM...???Ost.17 Król PolSKInf...w czaSIedem x 7 i liczbie: 7...

Ps:
       Znalazłem opis wizji OIpata Reszki o owych 17 króLACH Polski no i?
Po opisie 17: UPADEKrólestw...znajDUJĘ:
  "Gdy po tysiąc...siedem ZAGROZI.....................................................
Francja zobaczy,ze BEZ CUDZYCH PIENIĘDZY uMMMOCni się i WZrośnie POLSKA...........................................
   I kościół katolicki będzie się radował.Ciebie Boga chwalimy!"

Cóż...ON moRZe:...????WWW(aRR...)ŚZystK<OO>...!!!
/D.N.."o"!!!6.48...

Portret użytkownika Aliens

Czy rozumiesz zdanie z

Czy rozumiesz zdanie z Apokalipsy? które jest na początku wpisu. Chcąc zrozumieć te zdanie musisz znać tą książkę w wydaniu nie katolickim i jej klucz poznania. Książka podaje że oni doprowadzą do wojny między ludzmi / Har-Magedon/ i będą z królem północ, dadzą mu siłę i mądrość /Rosja,Chiny/ które spalą 1/3 ziemi. Następnie na okręgu Ziemi pojawi się chwała- obiekt /Biblia Gdańska/, która spali i zniszczy życie na Ziemi które znamy dziś. Przed spaleniem część ludzi zniknie w oka mgnieniu-pochwycenie / przypowieść Jezusa: zejdą aniołowie zbiorą pszenicę a resztę spalą. Ziemia będzie pustynią i to oni założą Nową Ziemię i Nowe Niebiosa i stworzą nowego człowieka. Nowy człowiek będzie zmienno-kształtny / zmartwychwstanie Jezusa który przez 40 dni nie był duchem lecz zmiennokształtnym, mógł przybierać różne ciała, znikać, przenikać przez drzwi itp. Ten werset przedstawia właśnie dążenie obcych.

Strony

Skomentuj