Starożytne kosmiczne papirusy częściowo odkodowane !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Jeśli dobrze pogrzebać w starożytnych przekazach, to w większości, jeśli nie we wszystkich, mamy informacje o Niebiańskich Inteligencjach "schodzących" na Ziemię, do naszego wymiaru. Dodatkowo dowiadujemy się w nich o związku tych bytów z ludzkimi kobietami, w wyniku których powstawało nadzwyczajne potomstwo.

 

Z doniesień starożytnych Hindusów, z ich utworu o nazwie Padmapurana, wiemy o zastanawiających kosmicznych sytuacjach, znajdujemy tam bardzo ciekawy opis przemiany Ardźuny w kobietę. Dzięki postaci kobiecej Ardźuna wszedł w relację miłosną z Kryszną. Przemiana Ardźuny odbyła się za sprawą łaski zesłanej przez boginię Tripurasundari, jest tam też mowa o Bhagadattacie, najsilniejszym człowieku na Ziemi, który miał być synem istoty nadprzyrodzonej.

Europa nie jest wcale jakoś odosobniona, i u nas dzieją się kosmiczne bitwy z udziałem istot z innego wymiaru. 14 kwietnia 1561 roku, obywatele Nurembergu w Niemczech, obserwowali walkę powietrznej eskadry UFO ! Niebo było pełne przeróżnych obiektów w kształcie kul, cylindrów, krzyżów, lub w mnogości jaśniejących kolorów: czerwonych, czarnych, pomarańczowych, białych i niebieskich.

 

Toczyła się tam jakaś historyczna bitwa przy użyciu dziwnych pocisków i "STRZAŁ" ! To wszystko zostało pisemnie udokumentowane, a nawet przedstawione na rycinach z tamtych czasów. Bitwa trwała niecałą godzinę, a niektóre z obiektów spadały na ziemię w wielkim ogniu. Pięć lat później jeden z tamtejszych architektów Hanz Glazer uwiecznił to co widział tamtego dnia.

Musimy pamiętać, że "strzały" są często wymieniane w Biblii, będąc narzędziem Niebiańskich Inteligencji. Skoro wspomnieliśmy o Piśmie Świętym, to warto przywołać słynną (nadnaturalną !) inwazję Goga i Magoga. Opis napaści Goga oraz jego klęski nawiązuje do niezwykle tajemniczego „nieprzyjaciela z północy” przepowiadanego przez Jeremiasza, jednak przede wszystkim przez Ezechiele.

 

W opinii wielu poważnych biblistów ezechielowa "najdalsza północ", z której przybywa potężny byt duchowy, symbolizuje "obszar" z innego wymiaru ! „i przyjdziesz ze swej siedziby, z najdalszej północy, ty i liczne ludy wraz z tobą, wszyscy na koniach, wielki zastęp, potężne wojsko?” Ezech 38:15

Jeśli będziemy tłumaczyć Biblię bardziej duchowo, odbierać zakodowane w niej symbole w kontekście duchowego świata, czy istot duchowych, to otworzą się przed nami szerokie horyzonty, pociągną nas ku nieznanym obszarom, o których wiedzieli starożytni mędrcy, a które są odrzucane przez dzisiejsze materialistyczne społeczeństwo, zepsute teorią ewolucji. Przedziwne zdarzenia z udziałem istot z "czwartego wymiaru" są wspomniane również w Apokalipsie św. Jana: „I wyjdzie, aby uwodzić narody z czterech stron świata, Goga i Magoga, aby ich zgromadzić na bój.” (Ap 20, Dirol

Ktoś gromadzi kosmiczne zastępy, stwarzane jest "wojsko" istot hybrydalnych, pojawiają się "rydwany", wszystko ma być gotowe wielką bitwę ! Biblia wspomina o niej jako o Har-Magedonie, miejscu ostatecznego starcia między siłami dobra i zła. Jak państwo zobaczą z zamieszonego tu filmu, sprawa anielskich istot, nazywanych „Tronami, Panowaniami, Zwierzchnościami i Władzami” jest sensacyjna, ale i bardzo delikatna, dotykająca naszego wnętrza, naszych poglądów na świat i wreszcie naszych dusz ! Musimy się z nią oswajać, to jest informacja dotycząca nadprzyrodzoności !

Starożytna wiedza w zakresie zmagań mocy i zastępów duchowych była ogromna. Jej rozumienie jest jednak możliwe i dziś, mamy szanse na odkodowanie zawartych w Biblii treści, wszystko to dzięki nadzwyczajnym duchowym kluczom otwierających symbolikę Pisma, przekazał je ludzkości Jezus Chrystus, Jemu niech będzie chwała na wieki wieków, amen !

 

Istoty z Czwartego Królestwa to byty z Czwartego Wymiaru - Hoggard, Missler

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sskelige

W syna takiej istoty ktora wg

W syna takiej istoty ktora wg. Starego Testamentu zabila ponad 2 mln ludzi a zły niedobry Satan tylko 10,jako zbawcę który po tatusiu geny odziedziczył ciężko mi wierzyć-tak jak i w sznownego rodziciela tego rzeczonego wymyslu pierwszych typow od sterowania tlumem i masami

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika kolo21

Czyli znowu wiemy że nic nie

Czyli znowu wiemy że nic nie wiemy. Jezus mógł istnieć i jego nauki były prawdziwe. Chrześcijaństwo nabrało tak wielkiej siły, że żydy nie byli wstanie usunąć jej z umysłów ludu. A więc przejeli ją, przerobili na własną modłe i biją szekle do dzisiaj na tym. Plując bogu w twarz, organizując kablistyczne msze, recytując jakieś dziwne nie zrozumiałe modły czy różańce, wielbiąc zarazem jego śmierć. Tak bo chrześcijaństwo to kult śmierci nie życia. Ciągłe opiewanie jego śmierci, wielbienie symbolu jego tortur. To może zaczniemy czcić obcęgi którymi esesmani wyrywali ludziom paznokcie, albo baty które batorzyły niewolników i nie posłusznych. Sprawdźcie żywot świętych, to wszyscy święci byli bardzoooo zamorznymi ludźmi. Chyba tylko jeden jest bidak z plebsu. Moim skromnym zdaniem, Rzymem rządzili i go stworzyli chazarsacy żydzi, stracili Rzym w niewiadomy sposób. Niemcy sa ich potomkami i stąd ich okrucieństwo pod czas wojen. Święte imperium Rzymskie, a na niektórych poprostu Imperium Rzymskie. Mapy ich granic są dostępne w necie bez problemu. Po 18stym wieku, powstała nazwa Niemcy, Austria czy Włochy. Ale to tylko nazwy, dla zachowania tajemnicy. Nienawiśc żydów do polaków, można wytłumaczyć w jeden tylko sposób, rozjeba....y ich państwo i z stąd ich nienawiśc. A ten fake że odnaleziono pierwszy gród Rzymian w Polsce jest tragiczny i śmieszny. Żaden Rzymianin nie postawił stopy na Polskiej ziemi, a teraz to zrobi, zgodnie z ustawą 447. Będzie nowy Polin.

kolo21

Portret użytkownika krokodyl

Tak rozbudowane i kardynalne

Tak rozbudowane i kardynalne błędy ortograficzne może pisać tylko nieuk albo osoba upośledzona. Tudzież prostak, którego jedynym źródłem wiedzy jest YouTube. Merytoryczna zawartość wpisu kolo21 jest zatem symetryczna z jego poziomem ortografii. Gratuluję! Głupoty gratuluję.

 

Portret użytkownika Sromolotnik

mordulec jesteś cudotwórcą

mordulec Acute jesteś cudotwórcą słownym , tą twoją wypowiedz trzeba nauczać w szkołach i wyryć na monolitach olbrzymich w wszystkich większych miastach, no boskie kurwa twoje jego słowo jak za prawdę powiadam , na kolana bydło moje Acute jesteś kurcza genialnym geniuszem i wszyscy cie kochamy, przytul się do nas będziemy cię lizać po głowie.

Portret użytkownika Homo sapiens

W Biblii jest zakodowanych

W Biblii jest zakodowanych bardzo wiele rzeczy, należy je rozumieć na sposób duchowy, bo Pismo jest duchowe, a nie materialne ! Z pewnością mowa jest w nim o istotach innowymiarowych !

"Z jakiego powodu mielibyśmy byc tak często odwiedzani ?"

https://www.youtube.com/watch?v=bgkUIpdTCeU

Biblia nie jest łatwa, zwłaszcza jeśli jesteście inną istotą od istoty ludzkiej ! Część ludzkości jest ufonautami, coraz większa część !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj