Niezwykłe nagranie z ISS. Dwa UFO opuszczają ziemską atmosferę

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Niezwykłe nagrania wykonane z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nie należą do rzadkości. Właśnie sieć podbija kolejny film z ISS przedstawiający zaskakującą anomalię.

Nagranie wykonano 13 maja bieżącego roku. Zarejestrowano dwa obiekty, które wylatywały z ziemskiej atmosfery i oddaliły się w kosmos.

Zwykle to obiekty z kosmosu spadają na Ziemię i nie mają w zwyczaju odlatywać. W tym wypadku o ile nie mamy do czynienia ze złudzeniem, widzimy coś co wzlatuje w przestrzeń kosmiczną niczym rakieta.  

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Takie świetlne efekty to też

Takie świetlne efekty to też mogą być istoty hylemorficzne, przybywające do tej rzeczywistości, albo z niej przelatujące gdzieś indziej..., świat jest dziełem Inteligencji o mocach niewyobrażalnych !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika kolo21

Co jest na ZNZ, kiedy

Co jest na ZNZ, kiedy chciałem wejść to wyskoczyło mi pomarańczowe tło z ostrzeżeniem że strona jest zainfekowana i może wyłudzic moje dane przez hakerów. Musiałem się zalogować i wpisać kod kaptcza i bardzo długo to trwało. Ktoś z hakował wasza stronę? A teraz w ogóle nie można wejść, wyskakuję błąd strony!

kolo21

Skomentuj