Kosmiczny zwiad w Emilcinie z roku 1978

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Fani zjawisk określanych mianem "UFO" obchodzili niedawno rocznicę manifestacji w Emilcinie, gdzie nasz rodak Jan Wolski napotkał załogantów niezwykłego NOL-a. Spora grupa badaczy tej tematyki wierzy, wliczając w to piszącego te słowa, że wspomniany przypadek jest autentyczny, coś przybyło do świata Polaków. Wygląda na to, że istoty szybko się "zmyły", pozostawiwszy wygniecioną trawę i wspomnienia rolnika.

Ważnym jest by przypomnieć urywek raportu jaki w tej sprawie został spisany: "Świadek (Jan Wolski) stwierdził,że w pojeździe czuł ostry zapach , którym przesiąkła jego odzież. (zapach ten emanował z jego jesionki jeszcze kilka dni po incydencie). Badany człowiek (Jan Wolski) nie rozpoznał zapachu , stwierdził jednak,że kojarzył mu się z …siarką. Dodał także ,że zataił ten fakt przed swoją żoną , gdyż miewała ona częste bóle głowy i obawiał się ,że zapach jesionki mógłby spowodować u niej ból głowy. lub…że ona mogłaby tak uważać.

Sprawa dziwnych zapachów jakie czują ludzie w kontakcie z tym zjawiskiem była poruszana ww artykule pt.: "Duchowe elementy układanki UFO". Warto dodać do tego fragment innego raportu. Chodzi o UFO spotkanie Stephena Michalaka, który jak sam zuważył: "oprócz obecnego już wcześniej zapachu siarki pojawił się też silny zapach palącego się izolatora„. Michalak zmarł w 1999 roku. Swoje doświadczenie opisał w książce „My encounter with the UFO”. Choć doszedł do siebie w ciągu kilkunastu dni od incydentu, jeszcze przez wiele lat trapiły go problemy zdrowotne, głównie alergie, chroniczne osłabienie i problemy z utratą przytomności.”

Dodatkowym raportem o ufologicznej siarce jest ten pochodzący z tzw. "Incydentu Helskiego", gdzie kula UFO uporczywie nękała rybaków kutra, ci raportowali: "Wydałem polecenie Elwartowi, który stał przy sterze , aby wykonał manewr 10 stopni w lewo, chciałem obejrzeć kulę z boku. Manewr został wykonany, jednak światło też zmieniło położenie , ponownie sytuując się od strony dziobu. Kolejny taki manewr (ponownie 10 stopni w lewo) spowodował identyczną reakcję kuli - uparcie trzymała się dziobu.Nakazałem więc dać 20 stopni w prawo.

Zaraz po tym poczułem jakby postępujący od strony nóg paraliż, nudności i narastający ucisk klatki piersiowej. Zaczęło kręcić w nosie od nieznanego mi zapachu, trochę podobnego do woni tabaki. (młodszy rybak Paweł Bona, który wyszedł później na pokład , określił zapach na przypominający mu odór siarkowodoru. Odwróciłem się i zobaczyłem,że sternik sztywnieje i puszcza ster. Przemogłem ból i znalazłem się w sterówce. Złapałem koło sterowe i na kolanach wykonałem manewr: cała na lewą burtę. Przez radio nadałem na kuter ojca : < Uciekajcie od tej boi>- niby od tej czerwonej kuli, przyczyny naszych kłopotów".

Wszystko to jest bardzo dziwne i zastanawiające, ale nie tak bardzo jak słowa wielce uduchowionych starożytnych proroków, którzy już dwa tysiące lat temu przepowiedzieli (w pewnym sensie) lądowanie żabich istot w Emilcinie ! Mędrcy posiadający Ducha Świętego przekazali nawet w jakim celu przybywają do nas te stworzenia ! "I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii, i z ust Fałszywego Proroka trzy duchy nieczyste jakby ropuchy, a są to duchy czyniące znaki - demony, które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi, by ich zgromadzić na wojnę w wielkim dniu wszechmogącego Boga."  Apokalipsa Jana 16:13 Nie będzie chyba przesadą stwierdzenie, albo założenie, że "spotkanie w Emilcieie" mogło być zwiadem "duchów jak ropuchy". Sprawdzali reakcje świata polskiej duchowości, jak wielu będzie szło za nimi, ilu pociągną i zgromadzą !?

Ufo czasow ostatecznych - End times UFO delusion

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kolejarz

Niestety Emilcin to jedna

Niestety Emilcin to jedna wielka ściema. Tę ściemę zrobił Zbigniew Blania, który w owym czasie był przedstawicielem Królewskiego Tow. z Wlk. Bryttanii ws UFO. Poszukajcie w internecie, sprawa ujawnionmej ściemy, nie była nagłasniana.

Portret użytkownika Lommo

Jedno jest pewne

Jedno jest pewne kosmozwiadowcy szykując się do wyprawy na Ziemię szkolili się na polskich filmach, konkretnie serialu Czterej pancerni , gdzie w 1-szym odcinku japoński szpieg rzucony na spadochronie był tak samo ubrany jak kosmita z przedstawionego tu rysunku, chodzi o tego w czarnym wdzianku. Co do bezpieczeństwa Ziemian i Ziemi to papież Franciszek mówił że Archaniołowie stoją na straży bezpieczeństwa, Gabriel i jeszcze jeden zapomniałem imienia. Co do kwesti Apokalipsy to jest ta nazwa niewłaściwie interpretowana gdyż Apokalipsa po grecku znaczy ujawnienie prawdy. To będzie dopiero Apokalipsa. Już 25 lat temu po przywróceniu religii do szkół nieśmiało na katechezie zauważyłem że Jezus był kosmitą co skończyło się wykluczeniem mnie z dalszej katechizacji chociaż niewiem czemu bo w istnienie Boga jak najbardziej wierzę.

Skomentuj