W Chinach złowiono zmutowaną rybę z głową gołębia

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W chińskiej prowincji Guizhou znajdującej się w południowo-zachodnich Chinach miejscowi rybacy złowili bardzo dziwną rybę. Jeden z nich sfilmował swój niezwykły połów, czym zainteresował wielu użytkowników sieci Internet.

 

Na opublikowanych materiałach widać, jak na ziemi leży dziwna, duża ryba z głową przypominającą gołębicę. Jednak podobieństwo do gołębia jest tylko jednym. Niektórzy sugerują, że głowa tego mutanta jest bardzo podobna do głowy delfina. 

Oszołomieni gapie zaczęli fotografować rzadkie stworzenia smartfonami, gdy to dusiło się bez wody. Nietypowa ryba nie wyglądała na chorego osobnika. Być może nie jest to dziwaczna anomalia w rozwoju ryb. Głowa tej istoty jest tak dziwna, że powstaje wrażenie, że może to być wynik jakichś eksperymentów genetycznych.

Sądząc po kształcie zwierzęcego ciała, Chińczyk złapał jakąś odmianę karasia - rybę słodkowodną z rodziny karpiowatych. Jednak na dokładne sprawdzenie pochodzenia mutanta nie ma szans. Chińczyk zlitował się nad losem ryby i uwolnił ją z powrotem do rzeki.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

To Homo Sapiens z głową

To Homo Sapiens z głową Tallinna - hylomorficzne GMO niebiesiańskich Michałów perskich od UFO-Jezusa, o którym prorokował Szawiełopawieł w xiędze Melchisyracha! Allleluja! Konsternacja, poruszenie [to z Monty Pythona]! Za bystryś dla nas, niegodziwców [j/w]! Blum 3
 

 

Strony

Skomentuj