Czy obcy mogą mieć swoją bazę obserwacyjną na Księżycu? Popularna teoria spiskowa zyskuje zwolenników

Kategorie: 

Źródło: Youtube/Bruce Sees all

W serwisie YouTube pojawiło się tajemnicze nagranie, ukazujące statki kosmiczne lądujące na powierzchni Księżyca. Zwolennicy teorii spiskowych sądzą, że satelita może służyć jako punkt obserwacyjny lub baza serwisowa dla obcych.

Na nagraniu umieszczonym przez użytkownika „Bruce Sees all” widać kompilację enigmatycznych klipów ukazujących domniemane lądowanie obcych statków kosmicznych na powierzchni Księżyca. Autor wskazuje na ilość tego typu nagrań, które pokazują tajemnicze obiekty.

 

Prócz nagrań agencji kosmicznych, takich jak NASA, istnieje wiele zdjęć oraz filmów, które zostały zarejestrowane przez astronomów-amatorów. Na wielu z tych materiałów widać poruszające się obiekty, które mogą być statkami UFO.

Statki te nie tylko lądują na powierzchni satelity, ale również ponad nim, co może świadczyć o tym, że Księżyc jest bazą dla obserwacji. Relacje pokazują również nie tylko samotne obiekty, ale całe grupy unoszące się często nad kraterami księżycowymi, które mogą być wejściami do sekretnych, podziemnych baz.

 

Odkrycie to nie uzyskało żadnego potwierdzenia, jednak jest to jedna z interesujących teorii spiskowych. Księżyc nadal pozostaje niedostatecznie zbadanym miejscem w przestrzeni Kosmicznej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dd

A może najprostsze

A może najprostsze rozwiązanie okaże się najprostsze?

A co by było gdyby kiedyś na Ziemi była rozwinięta cywilizacja, która potrafiła na prawdę dużo. Aż w końcu doszło do zagłady życia na ziemi z jakiegoś powodu. Czy to był proces naturalny czy wywołany przez jej mieszkańców to sprawa drugorzędna. Ci Ziemianie stwierdzili, że zostaną Księżycanami a jak się już uspokoi na Ziemi to powrócą. Ale społeczność księżycowa tam pozostała i z tamtąd kieruje pewnymi działaniami na Ziemi.

Za: obserwacje różnych dziwnych zdarzeń na Księżycu, tzw. ciemna strona Księżyca, nieduża odległość od Ziemi, zbrojenie kosmosu, obecny brak oficjalnych misji księżycowych, zbrojenie satelit wokół Ziemi.

Przeciw: brak oficjalnego potwierdzenia tego co się dzieje na Księżycu.

Portret użytkownika Hostus

Sławik powiedział, że tam

Sławik powiedział, że tam mieszkają demony... a więc rozwiązał i sprawdę Księżyca i UFO. To demony i nie dajmy sie zwieść. Tam gdzie różaniec jakoś nie latają... a w USA codziennie... ciekawe, nie? Były nawet przypadki "odwiedzin", które się kończyły jak ktoś zaczynał się modlić. Ale do tego trzeba wiary, a nie seriali....

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj