Papież Franciszek pocałował chorą dziewczynkę i nastąpił cud!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pocałunek papieża wyleczył dziewczynę z raka mózgu. U Gianna Masciantonio zdiagnozowano nowotwór we wczesnych latach życia. Rodzice dziewczynki starali się ratować swoją pociechę, ale rak jest chorobą podstępną, którą niełatwo pokonać.

 

W 2015 roku Gianna raz spotkała się z papieżem Franciszkiem, gdy ten pielgrzymował do Filadelfii w USA. Papież pocałował dziewczynę w czoło, nie przyjmując się nawet specjalnie jej problemem.

 

Trzy lata później kolejne badanie wykazało, że dziewczynka jest całkowicie zdrowa. W jakiś sposób Franciszek był w stanie wyleczyć dziecko. Przez trzy lata u Gianna zmniejszył się poziom leukocytów - histiocytów, które były przyczyną rozrostu guza.

 

W wieku czterech miesięcy lekarze wykonali małą operację u pacjentki, ale nie mogli w pełni jej pomóc. Kristen Masciantonio, mama dziewczynki, powiedziała, że teraz z Gianne jest wszystko w porządku i szykuje się ona do pójścia do szkoły. Mała zaczyna nowe życie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lalala

Tak sobie myśle...

Tak sobie myśle...

Może odpowiedni pocałunek Franciszka

pomógł by i na raka jąder???

Głosuj przeciw
-71
Portret użytkownika Paulina

baca, umówię się z Tobą na

baca, umówię się z Tobą na randkę pod warunkiem, że będziesz mi szeptał do uszka takie złośliwe żarciki antysemickie, antyklerykalne i antygejowskie <3 <3 <3 Mrau!

Głosuj przeciw
-63
Portret użytkownika Czesio i muchy

Pocałunek Franciszka zabija

Pocałunek Franciszka zabija raka to dotknięcie paluszkiem  może zapłodni  bezpłodną? Nie wstawiajcie takich gówien jak chcecie być uważani za w miarę normalnych! 

Głosuj przeciw
-64
Portret użytkownika sławoj

To czemu qrwa nie odrastają

To czemu qrwa nie odrastają ludziom konczyny?Czy ci z kikutami są mniej godni?Cud prawie zawsze dotyczy guzów,niedowładów,ślepoty.To co łatwo sfałszować :)Znajdźcie chociaż jeden przypadek odrostu kończyn a uwierzę...figa z makiem.

Zresztą jeżeli ktoś wierzy w cuda to musi dopuszczać ingerencję sił nieczystych.Jaka jest logika cudu?Ludzie oddają cześć złotym cielcom a nie Bogu !!Stawiają świętych nad Boga  a to jest łamaniem 1 przykazania!!!!Dlaczego wśród milionów cierpiących tylko niektórzy doznają cudu?To wyzwala zazdrość,nienawiść...ślepość cudu to ewidentny wpływ diabła.Bóg nie wywyższa jednych nad drugich,szczególnie jak ich wiara jest równie silna.

Głosuj przeciw
-65
Portret użytkownika Suru

Po trzech latach od pocalunku

Po trzech latach od pocalunku.... nie widze zwiazku .... za to widzialam jak ten mezczyzna glaszcze osmiolatke po dloni w sposob w jaki nie powinien

Głosuj przeciw
-58
Portret użytkownika Alien9174

Raport z Pensylwanii o

Przerażający raport z Pensylwanii o pedofilii w tamtejszym Kościele i od razu cud. A tu film, który opowiada m.in w jaki sposób Kościół przeprowadza takie cudowne uzdrowienia. Film jest dość długi i głównym wątkiem tego filmu jest działalność siostry Teresy z Kalkuty. 

https://youtu.be/5ajRxR-eSH4

Głosuj przeciw
-62

Strony

Skomentuj