Ufolodzy odnaleźli na zdjęciach satelitarnych dziwne znaki,które mogli pozostawić obcy

Kategorie: 

Źródło: YouTube/UFOmania - The truth is out there, YouTube/Of Sound Mind And Body

Serwis Google Earth po raz kolejny posłużył jako narzędzie do odnajdywania anomalii w terenie. Ufologowie-amatorzy przeszukujący obrazy satelitarne na mapach Google twierdzą, że odnaleźli znaki pozostawione przez obcych na pustyni w stanie Utah.

Tajemnicze znalezisko pokazuje grupy połączonych ze sobą obiektów ułożonych w czterech rzędach. Po bliższym przyjrzeniu się można przypuszczać iż są to postacie ułożone w różne kształty i pozy. Internauci są przekonani, że są to mumie obcych lub inne formy życia pochodzące z kosmosu.

To nie pierwszy przypadek, kiedy za pomocą zdjęć satelitarnych odkryto domniemane dowody istnienia istot pozaziemskich. W lipcu inny ufolog obwieścił światu, że odnalazł wrak obcego statku kosmicznego na Morzu Egeiskim, u wybrzeży Grecji. Materiał filmowy, który ma potwierdzać dokonanie niezwykłego odkrycia znajduje się w serwisie YouTube

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KR

Zauważcie że pomiędzy liniami

Zauważcie że pomiędzy liniami "hieroglifów" biegną jakieś drogi/ścieżki co znaczy że ludziom potrzebny jest dostęp do tych "osobliwości".  To kojarzy mi się z uprawami doświadczalnymi, które zostały być może porzucone kilkadziesiąt lat temu i dlatego przybrały takie nieregularne kształty. 

Skomentuj