Niezwykły obiekt wyrzucony na plażę w Południowej Karolinie

Kategorie: 

Źródło: Lowcountry Marine Mammal Network

Amerykańska organizacja Lowcountry Mammal Network, to regionalna jednostka odpowiedzialna za pomaganie wodnym zwierzętom, wyrzuconym na brzeg oceanu. Całkiem niedawno, jedna z ich jednostek zlokalizowanych w stanie Południowa Karolina została powiadomiona o pojawieniu się dziwnego obiektu na wybrzeżu wyspy Seabrook.

 

Zdjęcie tego niezwykłego obiektu, zostało opublikowane na oficjalnym profilu na facebooku jednostki LMN. Trudno stwierdzić z czym tak na prawde mają oni doczynienia, ale rzesze internautów już teraz spekulują nad rozmaitymi teoriami. Część z nich uważa na przykład iż jest to fragment jakiejś satelity, który spadł do oceanu. Inni uważali iż jest to zniszczona pozostałość boi. Ostatnia grupa sugerowała natomiast, że jest to pozostałość pojazdu pozaziemskiego, co w większości przypadków miało jednak charakter czysto humorystyczny.

Trudno byłoby stwierdzić z czym tak na prawde mają oni doczynienia bez przeprowadzenia odpowiednich testów. Pozostaje nam więc żywić nadzieję, że ciekawość pracowników Lowcountry Mammal Network okaże się na tyle duża, aby zasięgnęli oni opinii ekspertów i podzielili się z nami wyjaśnieniem na pojawienie się tego dziwnego obiektu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lit

Betonowe wyjscie silosu, lub

Betonowe wyjscie silosu, lub bunkra na przyklad. Dwie warstwy stali koroduja na bokach. Sa juz zielone. Zjecie jest przebarwione nibieskim, Na srodku jest bruzda, ktora wyglada, jak po systemie zawiasow otwierajacych dekielek.

Portret użytkownika spacepol

DO... CZYNIENIA!! DO...

DO... CZYNIENIA!! DO... CZYNIENIA!! DO... CZYNIENIA!! DO... CZYNIENIA!! DO... CZYNIENIA!! DO... CZYNIENIA!! DO... CZYNIENIA!! DO... CZYNIENIA!! DO... CZYNIENIA!! DO... CZYNIENIA!! DO... CZYNIENIA!! matoł..........

Portret użytkownika Kmieciu

Kamienne łufo... I oto

Kamienne łufo... I oto pińciuset starców w szatach szkarłatnych ale spranych na biało zawyje "Święty święty"pod niebiosa, i oto wonsz pradawny rozdupcy się o Ziemię i stało się tak, że się nic nie stało, a Izajasz z Danielem wespół ze skurwonautami hylomorfowali się do Szawiełopawieła, a inba trwała 3 dni i 3 noce, jako ten potop - bo wszyscy byli zalani - na wieko wieczne, jamęt! Hfalmy pana!

 

Portret użytkownika Joker

To wygląda jakby bylo w

To wygląda jakby bylo w części betonowe więc chyba raczej nie jest to pojazd pozaziemski. Bardziej pozostałość po jakimś dziale z ktorejs wojny.  Grze przy podobnym czymś podkladalem bombę Smile mogę się mylić ale to bardziej to niż statek obcych.

Skomentuj