Niezidentyfikowany obiekt latający ukazał się nad Warszawą

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Tajemniczy obiekt pojawił się we wtorek po południu nad Warszawą. Mieszkańcy zastanawiają się, czym tak naprawdę był jasny świetlisty punkt, który ukazał się na niebie.

Nagranie zamieszczone w serwisie YouTube zostało zarejestrowane we wtorek przed godziną 18 na warszawskiej dzielnicy Bielany. Autorka filmu stwierdziła, że obiekt poruszał się jednostajnie, miał postrzępione brzegi i świecił tak jasno, jak słońce.

Geneza zjawiska pozostaje nieznana, lecz niezidentyfikowany obiekt swoim kształtem może zdecydowanie przypominać latający spodek. Autorka filmu uważa z kolei, że tajemnicze światło mogło być w rzeczywistości meteorytem. Jak zawsze, opinie internautów na temat niecodziennego zjawiska są skrajnie różne. Począwszy od inwazji UFO na Warszawę, a skończywszy na zwykłym sflaczałym balonie.

Jakie jest wasze zdanie na temat zjawiska? Dajcie znać w komentarzach.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Jarosław Józefów

Prawdopodobnie A380. Suche

Prawdopodobnie A380. Suche powietrze za samolotem sprawia że szybko gazy się wychładzają, nie powodując długiej smugi kondensacyjnej, jak to jestg w przypadku wyższej wilgotniści. To taka informacja również dla 'płaskoziemców' wierzących usilnie w Chemitrails - które nie istnieją. Brak (może celowy) ostrości, powoduje złudzenie UFO. Czyli NIE kosmitów, jak to w kanonie naszym ma miejsce, a  (ang. Unidentified Flying Object, UFO)  --- czyli jak koledzy powyżej piszą "niezindentyfikowany samolot latający"  Wink czyt. Niezidentyfikowany Objekt Latający, z polskiego NOL.

Skomentuj