Obiekt UFO widziany podczas transmisji na żywo z argentyńskiej telewizji

Kategorie: 

Źródło: c5n

Obserwacje obiektów UFO podczas telewizyjnej transmisji na żywo zdarzały się już wiele razy w ciągu ostatnich kilku lat. Tym razem, kolejne takie zdarzenie miało miejsce podczas programu argentyńskiej stacji telewizyjnej C5N News.

Zdarzenie, miało miejsce dość spontanicznie podczas porannego programu meteorologicznego. W okolicach godziny 7:40, prezenterka telewizyjna znajdująca się w pobliżu ekranu zwróciła uwagę na tajemniczy podłużny obiekt przemieszczający się po prostej linii nad Buenos Aires. Obiekt został dostrzeżony również przez towarzyszącego jej prezentera, który jako pierwszy uznał go za obiekt UFO.

Biorąc pod uwagę spontaniczny charakter całej obserwacji i dość emocjonalne reakcje obojga prezenterów, samo zdarzenie najprawdopodobniej nie było ustawione w celu podbicia zasięgów stacji. Co więcej, UFO widziane na nagranie nie zmieniało swojej wysokości, a więc raczej nie był to samolot szykujący się do lądowania bądź startujący z płyty lotniska. Cała ta obserwacja wygląda dość niezwykle, dlatego też przynajmniej narazie, z całą pewnością mamy tu doczynienia z niezidentyfikowanym obiektem latającym.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj