Duchy na fotografii rodzinnej zszokowały rodzinę z Anglii

Kategorie: 

Źródło: Jane Cunningham

Angielka, Jane Cunningham , która wybrała się na spacer z córką i wnuczką, postanowiła zrobić im zdjęcie. Gdy potem je przeglądała okazało się, że oprócz jej rodziny, w tle widać dwie dziewczyny, które wyraźnie nosiły ubrania z innej epoki. Kobieta twierdzi, że przypadkiem uchwyciła duchy.

Niezwykła obserwacja została wykonana w Muzeum Dzieciństwa we wschodnim Londynie. Dziwne sylwetki w tle zauważyła dopiero po powrocie do domu. Gdy to ujrzała postanowiła ponownie bardziej przyjrzeć się zdjęciom zrobionym za pomocą jej telefonu komórkowego. Wstępna analiza sprawiła, że kobieta uwierzyła, iż w tle są dwie małe dziewczynki, które wyglądają przez okno i patrzą bezpośrednio w obiektyw.

"Moja córka poprosiła o zrobienie jej zdjęcia i dopiero po kilku godzinach zorientowaliśmy się, że na zdjęciu są jacyś ci dziwni ludzie. Był to bardzo deszczowy dzień, nikogo nie było na ulicy, a na dodatek te dwie dziewczyny były ubrane w stroje z innej epoki" - twierdzi Jane Cunningham. 

Na jeszcze innym zdjęciu, 53-letnia kobieta twierdzi, że zauważyła sylwetkę czaszki, która. jej zdaniem, wskazuje, że martwe dziewczyny były kiedyś poddawane torturom. Jak twierdzi Brytyjka, sprawdziła historię budynku, w którym znajduje się muzeum i w XVII wieku był tam epizod, gdy do skończenia jego budowy zmuszano młode dziewczyny, które były tam więzione. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ...

Ej bo ja już nie mam zamiaru

Ej bo ja już nie mam zamiaru czekać 30 dni albo więcej. Ja ją chcem mieć jak najszybciej więć ja was proszę zabyscie mi pomogli w tym ! Żebyscie mi napisali co i jak mam zrocić żeby ją zdobyć.

Baca nie wiem czy to są jaja czy to serio ale mi się wydaje to pierwsze Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ...

Anuradho PRZEPRASZAM CIĘ wiem

Anuradho PRZEPRASZAM CIĘ wiem mniej więcej za co się gniewsz na mnie ale ja ci daje swoją miłość tylko ją przyjmij i proszę zacznij mnie kochać tak samo jak to było kiedyś. Odezwij się do mnie a zobaczyś ze ta nasza KOCHANA MIŁOĆ nas pozytywnie zaskoczy !

Strony

Skomentuj