Trzy świetliste obiekty UFO zostały sfilmowane nad Meksykiem!

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W serwisie YouTube opublikowano film, na którym można zobaczyć trzy niezidentyfikowane obiekty, przelatujące nad regionem Baja California w Meksyku. Zdarzenie zrozumiale, zaniepokoiło mieszkańców okolicznych miasteczek.

Na nagraniu wyraźnie widać trzy niezidentyfikowane obiekty latające, emanujące niezwykle jasne światło. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że UFO wygląda jak kula światła, ale zbliżenie kamery pozwala zauważyć, że w rzeczywistości obiekty mają kształt dysku. Spodki wydają się być statyczne i nie wykazują żadnych oznak ruchu.

Wideo szybko zdobyło popularność wśród internautów, którzy w większości uważają, że klip jest autentyczny i potwierdza istnienie obcych cywilizacji. Znaleźli się jednak i sceptycy, którzy utrzymują, że światła są w rzeczywistości zwykłymi lampami ulicznymi. Podczas gdy ostateczna odpowiedź na tę zagadke pozostaje jeszcze nieznane, warto zwrócić uwagę na fakt, że zdjęcia bardzo podobnych statycznych świateł opublikowano w Internecie kilka dni wcześniej. Większość z nich pochodziło z amerykańskiej Minnesoty, a więc nie wykluczone, że mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Meksyku mieli do czynienia z tym samym tajemniczym zjawiskiem.

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

To jest tak dobre nagranie,

To jest tak dobre nagranie, że trudno się nie oprzeć i nie stwierdzić, iż mamy doczynienia z prawdziwą szokującą manifestacją istot UFO, pozostaje pytanie czy są to "Obserwatorzy" o których mówi Biblia, czy może inne istoty... też "obserwatorzy" o których mówił pewien porwany w filmie L.A. Marzuliego ?!

Kosmiczna wojna Baal Zebula z chrzescijanstwem - Marzulli, Stearman, Natanek

https://youtu.be/2v2UDrMohuw

Tajemnica ufonautów rozwikłana - wyjasnia badacz Marzuli

https://www.youtube.com/watch?v=UcURHZU3MvM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj