Czy kamera przed domem w Ontario uchwyciła ducha?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkanka kanadyjskiej prowincji Ontario podejrzewa, że kamera przed jej domem uchwyciła ducha. 

Meni Pitoscia relacjonuje, że tajemniczy incydent miał miejsce, gdy oczekiwała na przybycie kuriera. W pewnym momencie jej pies zerwał się i ruszył w kierunku drzwi wejściowych. Kobieta wyjrzała przez okno, lecz na zewnątrz nikogo nie było.

Chwilę potem Pitoscię zaskoczył alarm z kamery bezpieczeństwa, aktywowanej przez czujnik ruchu. Zdezorientowana kobieta postanowiła przejrzeć obraz z urządzenia przed domem. Pitoscia była zdumiona, gdy zauważyła zamgloną, przezroczystą postać, na chwilę pojawiającą się przed jej drzwiami, a następnie rozpływającą się w powietrzu.

 

Sceptyczni przyjaciele kobiety zasugerowali, że zjawa w rzeczywistości mogła być zwierzęciem lub plastikową torbą, unoszącą się na wietrze. Pitoscia uważa jednak, że jest to mało prawdopodobne i zdecydowała się na bardziej paranormalne wyjaśnienie zjawiska. Kobieta wspomniała, że ławka przed drzwiami należała niegdyś do jej zmarłego sąsiada. Być może na nagraniu widać właśnie jego ducha.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Kurierowi trza powiedzieć, że

Kurierowi trza powiedzieć, że kamera systemu alarmowego, a kamera domofonu to dwie różne rzeczy, to raz, a dwa żeby nie stawał tak blisko domofonu (czy każdej innej instalacji), bo pluje jak mówi, i potem "duchy" na obiektywie widać, jak ten rozciapany robal na szybie auta ileśtam artów wcześniej, co się nałożył na obraz zapasionego jak świnia łosia...

Głosuj przeciw
-6

 

Portret użytkownika Kmieciu

A, czyli to nie kurier zapluł

A, czyli to nie kurier zapluł kamerę ino pieseł... zachlapał Wink ? A może to nie pieseł tylko zezwierzęcony upadnięty (przez panbuka z niebiesiańskiego kocyka na ziemski próg) anioł NWO z wymiaru eteru o innej gęstości materii? Któren przybył wprowadzać hylomorficznie (swoje osobiste) GMO niewinnym chrześcijańskim ofiarom (losu)? Stay tuned, na pewno wkrótce się dowiemy tej ukrytej prawdy, dawno temu przewidzianej w Biblii, z jakiegoś natchnionego komentarza... Blum 3

Głosuj za
3

 

Skomentuj