Papież nakazał kardynałom przygotować się na najgorsze

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek, przemawiając do społeczeństwa w zeszły poniedziałek, wygłosił długą przemowę o zagrożeniu wojną nuklearną i wywołanych przez człowieka zmianach klimatu dla ludzkości, o czym niemal natychmiast pisały wszystkie gazety. Nikt jednak nie powiedział, że zaraz potem odbyło się kolejne spotkanie w Pałacu Apostolskim, gdzie Papież przemawiał wyłącznie do kardynałów i najbardziej zaufanych biskupów. Na tym zbiorowym spotkaniu Papież powiedział, że „wszyscy musimy modlić się o uwolnienie od Niszczyciela (Nibiru)".

 

Nie określając dokładnej daty, papież powiedział, że „mamy bardzo mało czasu" i że Nibiru gwałtownie przyspiesza swój ruch, stopniowo zbliżając się do położenia między Ziemią a Słońcem. Kiedy nastanie ta straszna chwila, katolicy „zmierzą się z Dniem Sądu". Dziwne, że sporo grupa komentatorów nie przywiązuje dużej wagi do tego przesłania.

W ostatnich dniach ujawniono wiarygodne wiadomości o Nibiru, które zbiegły się w czasie. Jedna z telepatycznych wiadomości dotarła do pewnego duchownego, który był tak przestraszony tym, co usłyszał, że natychmiast rzucił się w wir pracy, aby nieść objawienie masom - tak jak mu kazano. Według kaznodziei, w dającej się przewidzieć przyszłości, sama struktura czasoprzestrzeni zacznie się zmieniać, pokazując ludziom niewypowiedziane wizje i doprowadzając wielu do szaleństwa.

 

I znowu wszystko dzieje się na tle dziwnego załamania indeksów giełdowych i nie mniej dziwnego ruchu militarnego na świecie, gdzie politycy stworzyli co najmniej pięć punktów napięcia, w których trzecia wojna światowa może wybuchnąć w każdej chwili. I jak wielu nibirologów wierzy, że stanie się to w momencie pojawienia się Nibiru. Warto przypomnieć i zwrócić uwagę, że wcześniej mieliśmy do czynienia z wielkim pożarami Grecji, wokół których działy się dziwne rzeczy. Obecnie podobna sytuacja ma miejsce przy okazji katastrofy w Kalifornii.

 

W oparciu o powyższe, radzimy zwrócić szczególną uwagę na trzy ostrzeżenia dotyczące Nibiru. Nie jest faktem, że zobaczymy Nibiru, ale może ukazać się nam coś podobnego do Nibiru - technologie satelitarne pozwalają na takie sztuczki. Mogą też pokazać nam coś innego, na przykład lądowanie kosmitów. Świat zdecydowanie przygotowuje premierę bardzo dużego spektaklu, który może podnieść kurtynę w dowolnym momencie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pilippek

"wszyscy musimy modlić się o

"wszyscy musimy modlić się o uwolnienie od Niszczyciela (Nibiru)"." xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD to w nawiasie co jest to papież dopowiedział czy admin znowu?xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

znowu nibiru hahahah hyhyhyhy 

Portret użytkownika baca

talinn to człowiek kameleon,

talinn to człowiek kameleon, przenika jak duch do każdego sekretnego miejsca i wydobywa wszelkie sekrety na światło dzienne... ostatnio przebrał się za muszkę owocówkę i dał nam nie tylko Niszczyciela ale Klątwe Afrykańskiej Marynarki - talinn to nasz korespondent ze strefy 51 - czernobylskiego psychiatryka

Głosuj przeciw
-38

Strony

Skomentuj