Papież nakazał kardynałom przygotować się na najgorsze

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek, przemawiając do społeczeństwa w zeszły poniedziałek, wygłosił długą przemowę o zagrożeniu wojną nuklearną i wywołanych przez człowieka zmianach klimatu dla ludzkości, o czym niemal natychmiast pisały wszystkie gazety. Nikt jednak nie powiedział, że zaraz potem odbyło się kolejne spotkanie w Pałacu Apostolskim, gdzie Papież przemawiał wyłącznie do kardynałów i najbardziej zaufanych biskupów. Na tym zbiorowym spotkaniu Papież powiedział, że „wszyscy musimy modlić się o uwolnienie od Niszczyciela (Nibiru)".

 

Nie określając dokładnej daty, papież powiedział, że „mamy bardzo mało czasu" i że Nibiru gwałtownie przyspiesza swój ruch, stopniowo zbliżając się do położenia między Ziemią a Słońcem. Kiedy nastanie ta straszna chwila, katolicy „zmierzą się z Dniem Sądu". Dziwne, że sporo grupa komentatorów nie przywiązuje dużej wagi do tego przesłania.

W ostatnich dniach ujawniono wiarygodne wiadomości o Nibiru, które zbiegły się w czasie. Jedna z telepatycznych wiadomości dotarła do pewnego duchownego, który był tak przestraszony tym, co usłyszał, że natychmiast rzucił się w wir pracy, aby nieść objawienie masom - tak jak mu kazano. Według kaznodziei, w dającej się przewidzieć przyszłości, sama struktura czasoprzestrzeni zacznie się zmieniać, pokazując ludziom niewypowiedziane wizje i doprowadzając wielu do szaleństwa.

 

I znowu wszystko dzieje się na tle dziwnego załamania indeksów giełdowych i nie mniej dziwnego ruchu militarnego na świecie, gdzie politycy stworzyli co najmniej pięć punktów napięcia, w których trzecia wojna światowa może wybuchnąć w każdej chwili. I jak wielu nibirologów wierzy, że stanie się to w momencie pojawienia się Nibiru. Warto przypomnieć i zwrócić uwagę, że wcześniej mieliśmy do czynienia z wielkim pożarami Grecji, wokół których działy się dziwne rzeczy. Obecnie podobna sytuacja ma miejsce przy okazji katastrofy w Kalifornii.

 

W oparciu o powyższe, radzimy zwrócić szczególną uwagę na trzy ostrzeżenia dotyczące Nibiru. Nie jest faktem, że zobaczymy Nibiru, ale może ukazać się nam coś podobnego do Nibiru - technologie satelitarne pozwalają na takie sztuczki. Mogą też pokazać nam coś innego, na przykład lądowanie kosmitów. Świat zdecydowanie przygotowuje premierę bardzo dużego spektaklu, który może podnieść kurtynę w dowolnym momencie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Joker

Jak w różowej panterze heh

Jak w różowej panterze heh ubranie tapeta i stać przy ścianie. Albo przebranie fotel Smile albo może to w innym filmie było. 

Głosuj przeciw
-37
Portret użytkownika H.R.

Dobrze by się stało gdyby

Dobrze by się stało gdyby Watykan przestał ukrywać po tyłkiem artefakty, dokumenty i całą wiedzę dotyczącą naszych korzeni, naszej przeszłości, naszej dawnej wiedzy i jej pochodzenia, naszych osiągnięć cywilizacyjnych i trchnicznych, bo to jest nasza własność, nasze dziedzictwo a nie tego kościoła, ktory nie ma praw do och posiadania i ukrywania przed nami. 

Głosuj przeciw
-41
Portret użytkownika Lommo

Co do Nibiriu to sobie tak

Co do Nibiriu to sobie tak skojarzyłem takie coś że 1982 NASA podało że są jakieś zakłócenia w ruchu w Układzie Słonecznym, nastepnie 1983 specjalnie zaisntalowano radioteleskop do zbadania sprawy i ponoć to potwierdził. Oczywiście rządy zostały zobowiązane do ukrywania tego przed społeczeństwem. Ale widzę taką zbieżność że po tym potwierdzeniu Nibiru na początku lat 80-tych ubiegłego wieku to w za rządów Reagana calkowicie popuszczono pasa z długiem publicznym w USA, w większości innych krajów zresztą też. Nikt się tymi długami już nie przejmuje bo i tak będzie gigantyczna katastrofa.

Głosuj przeciw
-47
Portret użytkownika Alien9174

Pojawienie się dodatkowej

Pojawienie się dodatkowej planety w układzie zakłóciłoby cały układ i prawdopodobnie życie na Ziemi uległoby zagładzie. Wg mnie opisywana przez Sitchina Nibiru to statek Atlantów. Natomiast sam mit Enuma Elisza spełniał rolę zasłony dymnej dla Atlantów w stylu, że: "oto przybyli bogowie w swoim ognistym rydwanie i albo oddacie nam wszystko złoto, albo spadnie na was kara i wszyscy zginecie. Amen".. Ups! Skądś to chyba już znamy, prawda? 

Głosuj przeciw
-53
Portret użytkownika Kimbur

Talinku, skąd to wiesz? Czy

Talinku, skąd to wiesz? Czy jesteś kardynałem lub kamerdynerem kardynała? Wiarygodne przekazy telepatyczne nagrałeś sam czy z pomocą wiarygodnych? Proszę, wyjaśnij to, Mistrzu Słowa Zagmatwanego.
Gdyż kiedy słowa Twe sprawdzą się, prorokiem okrzyknięty będziesz nad prorokami, a prawda ujawniona otworzy oczy niedowiarkom i czcić Cię będą jako Pierwszego, Który Objawił Nowe.

Głosuj przeciw
-35
Portret użytkownika kamo

Co ci ludzie ćpają aby

Co ci ludzie ćpają aby wymyślać takie bzdury? 
Czy może to już jakaś choroba psychiczna wywołana postępem technologicznym i w rezultacie "wyłączaniem" mózgów? ... 
Masakra.

A skąd niby te wiadomości skoro to byli tacy zaufani ludzie Papierza?
"Otrzymał wiadomość telepatyczną" ... Na litość! Leczcie się. 

Głosuj przeciw
-51
Portret użytkownika jol

ach te czosnkowe

ach te czosnkowe przepowiednie :Pp

jak wielce trza być sfrustrowanym, by pod system religijny (odkształcania) podpinać tajemnicze Nibiru, z dużą dozą rozbawienia oraz z nadzieją na coraz lepsze patenty czekam probując opanować niekontrolowany ruch przepony ;P

Głosuj przeciw
-45
Portret użytkownika o.Misjonarz

Do "Innemedium"

Do "Innemedium"

Umiłowani Siostry i Bracia!

Przypuszczam, że wprowadzając w innemedium te bzdury macie kłopoty z dynamiką zmian eklezjalnie-ultrastrukturalnych w naczyniach kapilarnych okolicy barierowej i bezbarierowej na podstawie szarej substancji podczaszkowej, towarzyszących ogniskowym uszkodzeniom kory mózgowej w wyniku usakralnionej fotochemicznie indukowanej agregacji płytek krwi oraz czasowego ucisku na powierzchni podkorowej.

            Z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładam, że macie Wielebni potężne zmiany w komórkach śródbłonka, pericytach i astrocytach ściśle związane ze zmianami w błonie podstawnej i macierzy zewnątrzkomkórkowej zarówno w okolicy barierowej jak i bezbarierowej szarej substancji podczaszkowej i okolicy krzyża.

To jest naprawdę przykre, tym bardziej, że jako dar boży niestety trwale nieuleczalne.

Jest mi naprawdę przykro z tego powodu, ale Wy się tym nie załamujcie.

 

Noście dalej ten krzyż, który Wam Wasz Stwórca wrzucił na plecy w łaskawości swojej, a może zostaniecie zbawieni. Chociażby od eklezjalnej głupoty.

Podążajcie zatem dalej swoją drogą i niech Was to usakralnione szamaństwo na te manowce skutecznie dalej prowadzi.

Amen

Strony

Skomentuj