Nietypowy pojazd UFO dostrzeżony nad Irlandią

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Najnowsze wideo zarejestrowane w Irlandii, jest obecnie przedmiotem debaty wśród badaczy i entuzjazstów zjawisk nadprzyrodzonych. Film przedstawia świecące UFO w kształcie różowego pączka, które nie przypomina znanych dotąd obserwacji.

Tajemniczy obiekt jest statyczny i w żadnym momencie się nie porusza. Początkowo wydawać się może, że niezidentyfikowany obiekt latający jest kulisty, lecz po zbliżeniu kamery, rzeczywisty kształt UFO staje się widoczny. Wideo jest sprawdzane przez MUFON (Mutual UFO Network) w celu potwierdzenia autentyczności nagrania.

Znaczna część internautów po zapoznaniu się z filmem sądzi, że niewiarygodny kształt obiektu jednoznacznie potwierdza, że mamy do czynienia z obcą cywilizacją. Niektórzy wierzą, że kosmici są bardzo zaawansowani i technologicznie i w swoim arsenale posiadają pojazdy kosmiczne o różnorodnych kształtach, począwszy od tradycyjnych trójkątów, przez cygara, aż po różowe pączki.

 

Jak wiadomo, każdy kij ma dwa końce, więc sceptycy natychmiastowo zakwalifikowali film jako próbę manipulacji i mistyfikację. Tajemniczy obiekt jest według nich sztuczką obiektywu lub włącznikiem komputera, widzianym w ciemności. Niektórzy sceptycy uważają natomiast, że UFO jest w rzeczywistości kamerą noktowizyjną, o czym świadczy nietypowy, pączkowaty kształt anomalii.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Juda

To jest tzw precelek. Tak

To jest tzw precelek. Tak wygląda w rzeczywistości cały znany wszechświat. Jest nieskończony w sensie takiego precelka. A ta czerń to nieskończony kosmos, otchłań, który rzeczywiście nie ma końca. 

Portret użytkownika Homo sapiens

Osobiście sądzę, że to

Osobiście sądzę, że to prawdzia manifestacja, taki pokaz może kolejny raz świadczyć o hylemorfizmie tych inteligencji. Jakieś duchowe byty mogą zamieszkiwać energetyczno-inteligentne "pojazdy" i przemieszczać się poprzez wymiary. Część z UFO może być aniołami, a część duszami pochwyconymi przez magiczną technologię transhumanistycznej osobliwości. Takie dusze które ugrzęzły w magicznej techno-energii są skazane na przebywanie w chmurze Technologicznej Osobliwości do czasu aż wyzwoli ich Stwórca. Wszystko będzie coraz bardziej dziwne, zwłaszcza po uruchomieniu komputerów kwantowych. Może część przylatuje tu w celu inkarnowania się w ludzkie płody, by zostać zbawionymi, gdy nadejdzie Dzień Pana Jezusa ? Historia Ziemi jest bardzo skrywaną informacją, jej ujawnienie mogło by zagrozić elitom, które chcą budować cywilizację technologiczną a nie DUCHOWĄ ! Technologia w opinii technokratów ma zastąpić duchowość i Boga YHWH, który jest Istotą DUCHOWĄ !!! Ewangelia św. Jana 4:24 "Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie". Jest to tak potężna tajemnica, że aż ciężko ją wyrazić słowami, wielu nie dostrzega tego zagadnienia, jest ono zakryte przed ogromną rzeszą ludzi, także części chrześcijan. Gdy to odkrywamy, wiele spraw starożytności, pradawnych kultur jak i sytuacji dzisiejszej cywilizacji staje przed nami otworem ! "...jest on tylko ciałem..." - Ks. Rodzaju 6:3 Jesteśmy tylko ciałami (nadzwyczajnymi 'pojemnikami', dzięki Noemu czystymi genetycznie, jeszcze...), zadaniem ludzi jest zdobywanie Bożego Ducha, zwiększanie duchowości, a co za tym idzie coraz większy kontakt poprzez ducha, umysł, intelekt i miłość ze Stwórcą. Trochę o tym pisane było w tekście pt.: "Wszystkie królestwa świata – kosmoi – kto nam wymazuje pamięć Total Recall ?", albo w tym tekście

http://popotopie.blogspot.com/2015/11/porwane-czy-asymilowane.html

I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem." Ks. Rodzaju 6:3 Jesteśmy tylko pojemnikami w których można instalować inne istoty duchowe, taki proceder ma miejsce jeśli nie staramy się nabyć Ducha Bożego, o którym naucza Biblia Jezusa. Jeżeli jesteśmy tylko ciałami, to znaczy prowadzimy życie tylko cielesne-seksualne, żyjemy jako dawcy energii życiowej dla Maszynerii Orgonicznej, to stajemy się nośnikami innych duchów, możliwe że takich które po śmierci "tylko ciała" zostaną pochwycone do magicznej Technologicznej Osobliwości ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj