W Północnej Karolinie zaobserwowano niezidentyfikowane kule światła!

Kategorie: 

Źródło: YouTube/ViralHog

Wędkarz z Outer Banks w Północnej Karolinie nagrał 90-sekundowy film, na którym zarejestrował dziwny obiekt, przypominający obcy statek kosmiczny. Nagranie powstało w połowie listopada na Cape Lookout, najbardziej wysuniętym na południe punkcie Core Banks.

A oto cała historia, która miała mieć miejsce zdaniem rzeczonego wędkarza:

„Około godziny 9 zarzuciłem wędki i wróciłem na swoje krzesło. Kiedy po chwili podszedłem do nich, zobaczyłem jasne światło na niebie. Punkt świetlny pozostawał w bezruchu i nie wydawał żadnego dźwięku. W ciągu następnej godziny światło zniknęło, a zamiast niego pojawiło się kilka niewielkich punktów.”

To nie pierwszy raz, kiedy ktoś zaobserwował NOLa w Cape Hatteras. Słynny incydent miał miejsce w 2011 roku, kiedy to świadkowie dostrzegli trzy pionowe czerwone światła poruszające się nad oceanem.

Internauci komentujący film zasugerowali, że mogą to być drony, race, albo efekt ćwiczeń wojskowych. Przedstawiciele National Park Service w Cape Lookout National Seashore powiedzieli, że nie wiedzą jakie może być pochodzenie świateł. Co ciekawe, jeden z mieszkańców Outer Banks wysłał e-mail do gazety Charlotte Observer, aby powiedzieć, że te same światła są widziane od ponad 20 lat u wybrzeży, jednak do tej pory nie udało się zidentyfikować ich pochodzenia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika aga aga

Hipotetycznie: jeśli

Hipotetycznie: jeśli Amerykanie mają jakieś statki kosmiczne (pozyskane w jakiś sposób) i nimi latają, to jak ludzie mówią, że lecą kosmici to oni wtedy zaprzeczają i mówią prawdę.

Skomentuj