Według kaznodzieji w 2019 r. może nastąpić ponowne przyjście Jezusa Chrystusa

Kategorie: 

Źródło: Internet

Zgodnie z oświadczeniem duchownego z Cincinnati w Ohio Ronalda Weinlanda w lecie 2019 roku Jezus Chrystus przyjdzie do ludzi. Stanie się to po rozpoczęciu trzeciej wojny światowej w lutym lub marcu. O wydarzeniu tym pisze Weinland w swojej książce pt. „Prophecy against Nations".

 

Nadejście zależeć będzie wyłącznie od krwawej bitwy, która ma być najbardziej zacięta. Wcześniej wierzono, że powrót Mesjasza nastąpi w Dniu Świętej Trójcy w 2012 lub 2013 roku. Następna data to 16 czerwca 2019 roku.

 

A jeśli wojna się nie rozpęta, Jezus i tak nadal będzie nawiedzał Ziemię, a może także rok później w Pięćdziesiątnicę. Chrystus powstrzyma straszne wydarzenia związane z użyciem broni jądrowej. W tej chwili świat stoi na krawędzi zwarcia i masowej wojny. Szczególnie napięcia odczuwalne są w Chinach, Indiach i Pakistanie. Potem prawie wszystkie kraje w tym samym czasie zostaną wciągnięte w wojnę.

Sam Ronald Weinland uprzednio przewidział apokalipsę. Wiele osób nie traktuje poważnie jego słów, ponieważ mężczyzna był wielokrotnie potępiony za nie płacenie podatków. W przeszłości Weinland oświadczał, że koniec świata nadejdzie 30 września 2008 r. Jego przepowiednie oparte są na opisach Krwawego Księżyca przedstawionych w świętej księdze Joela.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Bzdury jakieś-duby smalone w

Bzdury jakieś-duby smalone w kołacz splecione - jak gostek może przyjść drugi raz kiedy nie było go pierwszy raz? Czy pan pastor (dla zbyt młodych by rozpoznawać hochsztaplerów: to rodzaj pastucha...) mógłby podać gdzie inkryminowany Chrystus myśli się objawić i ew. zatrzymać na dłużej: czy pod bałwanem w Rijo (gdzie w najlepszym razie obiją mu ryjo) czy pod naszym świebodzińskim bałwanem których onże podobno nie cierpiał kiedy cierpiał? Ps. ile razy w życiu płacze "prawdziwa męczizna"? Pierwszy raz gdy nie może drugi raz, a drugi raz gdy nie może pierwszy raz...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Alien9174

Czy może ktoś mi odpowiedzieć

Czy może ktoś mi odpowiedzieć na pytanie? Na podstawie jakich źródeł niektórzy naukowcy-egzegeci twierdzą, że historia Jezus jest oparta na mitach pogańskich? 

Głosuj za
28
Portret użytkownika Kmieciu

Mnogo kaznodziejów między +/-

Mnogo kaznodziejów między +/- II w. n.e. (początki tworzenia bajki o narodzonym z dziewicy zwabicielu Horu... ops, pardon, Jezusie) a (w zasadzie już prawie) 2019 r., rok w rok zapowiadało "powrót Pana Naszego" i zapowiadać będą, aż ludzkość dozna kolejnego resetu i po raz enty odgrzeje ten sam spleśniały sumeryjski kotlet religijny - Jezus pójdzie w odstawkę jako "fałszywy bałwan", "pogańskie bóstwo", itp. (jego wyznawcy będą "nawracani" prosto w zaświaty milionami z użyciem najpotworniejszych technik mordowania, jakie wymyśliła ludzkość), a po kościołach czcić się będzie kolejnego dziewiconarodzonego, co jest synem Boga, zbawiał z uczniamy będzie, zabili go i uciekł (z grobu), ale wróci, a wtedy on was już osądzi, grzeszniki, skur*esyny... (tak się doczekają jak wszyscy inni przedtem)! No i oczywiście co roku będą wróżyć, że "On nadejdzie, tym razem już na bank!"...
 

Głosuj przeciw
-61

 

Portret użytkownika Alien9174

....

....
18) Nie zostawię was sierotami; Ja wrócę do was. (19) Już niedługo, a świat nie będzie Mnie oglądał, lecz wy będziecie Mnie widzieć, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie. Ew. św. Jana 14

Ktoś tu nie doczytał najwyraźniej i chce zarabiać na rzekomym powrocie Jezusa. Oj, nieładnie, nieładnie tak oszukiwać ludzi. ....................... ............... ................. ................ .................... ........ BUCZNAPOSKI. 

Skomentuj