Trzyrękie dziecko z Indii jest czczone i uważane za boginię

Kategorie: 

Źródło: Internet

Radhika Sahu, urodziła 2 listopada córkę. Dziewczynka ma trzecią rękę. To wystarczyło, aby Hindusi rozpoznali w niej boginie i zaczęli ją czcić.

Pojawienie się takiej anomalii jak trzyręka dziewczynka, wzbudziło powszechne zainteresowanie w Indiach. Mieszka ona w Bilaspur  w dystrykcie Chhattisgarh. Niektórzy pielgrzymują do niej jak do bogini i składają jej hołdy i dary.

Jej rodzice nie są zachwyceni dziwactwem jakim jest nadprogramowa ręka. Lekarze powiedzieli im, że taka anomalia występuje raz na milion porodów. 

Poza tą dodatkową kończyną dziecko jest w pełni zdrowe. Mimo to eksperci zalecają usunięcie dodatkowej kończyny, aby umożliwić dziecku normalne życie.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika bubuś

to kara boska za pogańskie

to kara boska za pogańskie zwyczaje a jeszcze wienksza kara bedzie za to że traktujom dziecko jak bożka tylko modlitwa do Jezusa jest w stanie ich wyzwolić i cofnoć gniew Boży szkoda tych ludzi ale nie wolno grzeszyć i trzeba swoje winy odpokutować i lepiej za życia niż potem na wieki w piekle

Portret użytkownika aga aga

Kurcze mam sklerozę, ale

Kurcze mam sklerozę, ale czytałam, że w Indiach są miejsca mocno napromieniowane a jedno jest nawet odgrodzone, żeby tam nie wchodzić. Zobaczcie, że w Indiach jest b. dużo przypadków dziwnych mutantów. Mam wrażenie, że to od życia w napromieniowanym miejscu, od pokoleń.

Skomentuj